Antiperspirantlardan sui-istifadə bu ağır xəstəliyə səbəb ola bilər

Antiperspirantlardan sui-istifadə bu ağır xəstəliyə səbəb ola bilər

Almaniya alimləri sübut edirlər ki, antiperspirantlarıdan istifadə ağır nevroloji xəstəliklərin inkişafına səbəb ola bilər.

Bunun səbəbi antiperspirantların tərkibində olan allüminiumdur. Məhz allüminium yayılmış skleroz və Alsheymer xəstəliyinin inkişafı ilə əlaqələndirilir.   (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Saglamolun.com xarici KİV-lərə istinadla xəbər verir ki, alimlər yayılmış skleroz xəstəliyindən vəfat edən insanların beyini təhlil etdikdən sonra orada allüminiumun yüksək səviyyədə olmasını aşkar ediblər.

Kil Universiteti (Böyük Britaniya) alimlərinin fikrinə görə, insan orqanizminə vaksin və antiperspiratlardan daxil olan allüminium burada toplanaraq beyində patoloji proseslərin inkişafına təkan verir.    

Bütün bunları nəzərə alaraq alimlər antiperspirantlardan daha az istifadə etməyi, onları təbii vasitələrlə əvəz etməyi tövsiyə edirlər.

Reklam yeri

Antiperspirantlardan sui-istifadə bu ağır xəstəliyə səbəb ola bilər

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Antiperspirantlardan sui-istifadə bu ağır xəstəliyə səbəb ola bilər . tanıtımı. Antiperspirantlardan sui-istifadə bu ağır xəstəliyə səbəb ola bilər , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Antiperspirantlardan sui-istifadə bu ağır xəstəliyə səbəb ola bilər hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Antiperspirantlardan sui-istifadə bu ağır xəstəliyə səbəb ola bilər

Antiperspirantlardan sui-istifadə bu ağır xəstəliyə səbəb ola bilər her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Antiperspirantlardan sui-istifadə bu ağır xəstəliyə səbəb ola bilər ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Antiperspirantlardan sui-istifadə bu ağır xəstəliyə səbəb ola bilər, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Antiperspirantlardan sui-istifadə bu ağır xəstəliyə səbəb ola bilər

Her etkinlik için gerçek şu ki, Antiperspirantlardan sui-istifadə bu ağır xəstəliyə səbəb ola bilər . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Antiperspirantlardan sui-istifadə bu ağır xəstəliyə səbəb ola bilər hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Antiperspirantlardan sui-istifadə bu ağır xəstəliyə səbəb ola bilər iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Antiperspirantlardan sui-istifadə bu ağır xəstəliyə səbəb ola bilər" demiştim.

"Keşke iyi bir x Antiperspirantlardan sui-istifadə bu ağır xəstəliyə səbəb ola bilər olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Antiperspirantlardan sui-istifadə bu ağır xəstəliyə səbəb ola bilər

"Şimdi kötüler için Antiperspirantlardan sui-istifadə bu ağır xəstəliyə səbəb ola bilər" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Antiperspirantlardan sui-istifadə bu ağır xəstəliyə səbəb ola bilər Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Antiperspirantlardan sui-istifadə bu ağır xəstəliyə səbəb ola bilər başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Antiperspirantlardan sui-istifadə bu ağır xəstəliyə səbəb ola bilər köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Antiperspirantlardan sui-istifadə bu ağır xəstəliyə səbəb ola bilər .

Bugünün Antiperspirantlardan sui-istifadə bu ağır xəstəliyə səbəb ola bilər

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat