Bal antibiotiklərdən güclü çıxdı – Yeni araşdırma

Bal antibiotiklərdən güclü çıxdı – Yeni araşdırma

Əsrlər ərzində insanlar soyuqdəymə, öskürək, boğaz iltihabı zamanı baldan istifadə edirdilər. Yeni elmi araşdırma təsdiq edib ki, bal bu pozulmalar zamanı antibiotiklərdən də yaxşı effekt verir.

Mütəxəssislər həkimlərə daha yüngül hallarda pasiyentlərinə antibiotikləri deyil, balı “təyin etməyi” tövsiyə edirlər. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Saglamolun.com The Daily Mail-ə istinadla bildirir ki, bu həmçinin bütün dünyada antibiotiklərə qarşı rezistentliyin artması probleminin həllində də yardım edə bilər. Antibiotiklərin tez-tez və nəzarətsiz qəbulu nəticəsində mikroblar onların bir çoxuna qarşı həssaslığını itirib, yəni antibiotiklər bəzi mikrob ştamlarına artıq təsir etmir. Alimlərin fikrinə görə, bu vəziyyət dəyişilməzsə, gələcəkdə insanlar mikroblara qarşı müdafiəsiz qalacaqlar.   

Oksford Universiteti (Böyük Britaniya) ekspertləri yeni araşdırma zamanı aşkar ediblər ki, bal öskürək əleyhinə və boğaz ağrısını kəsən dərmanlardan da daha effektlidir. Belə ki, bal dərmanlarla müqayisədə öskürəyi və boğaz ağrısını 44% daha tez müalicə edir.

Reklam yeri

Bal antibiotiklərdən güclü çıxdı – Yeni araşdırma

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Bal antibiotiklərdən güclü çıxdı – Yeni araşdırma . tanıtımı. Bal antibiotiklərdən güclü çıxdı – Yeni araşdırma , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Bal antibiotiklərdən güclü çıxdı – Yeni araşdırma hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Bal antibiotiklərdən güclü çıxdı – Yeni araşdırma

Bal antibiotiklərdən güclü çıxdı – Yeni araşdırma her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Bal antibiotiklərdən güclü çıxdı – Yeni araşdırma ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Bal antibiotiklərdən güclü çıxdı – Yeni araşdırma, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Bal antibiotiklərdən güclü çıxdı – Yeni araşdırma

Her etkinlik için gerçek şu ki, Bal antibiotiklərdən güclü çıxdı – Yeni araşdırma . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Bal antibiotiklərdən güclü çıxdı – Yeni araşdırma hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Bal antibiotiklərdən güclü çıxdı – Yeni araşdırma iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Bal antibiotiklərdən güclü çıxdı – Yeni araşdırma" demiştim.

"Keşke iyi bir x Bal antibiotiklərdən güclü çıxdı – Yeni araşdırma olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Bal antibiotiklərdən güclü çıxdı – Yeni araşdırma

"Şimdi kötüler için Bal antibiotiklərdən güclü çıxdı – Yeni araşdırma" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Bal antibiotiklərdən güclü çıxdı – Yeni araşdırma Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Bal antibiotiklərdən güclü çıxdı – Yeni araşdırma başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Bal antibiotiklərdən güclü çıxdı – Yeni araşdırma köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Bal antibiotiklərdən güclü çıxdı – Yeni araşdırma .

Bugünün Bal antibiotiklərdən güclü çıxdı – Yeni araşdırma

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat