Bu aylarda doğulanlar uzunömürlü olurlar

Bu aylarda doğulanlar uzunömürlü olurlar

Yeni elmi araşdırma göstərib ki, müəyyən aylarda doğulan insanların çox yaşamaq, uzunömürlü olmaq şansı digərlərlə müqayisədə daha yüksəkdir.

Saglamolun.com xarici KİV-lərə istinadla bildirir ki, araşdırmanı Çikaqo (ABŞ) Universiteti nəzdində olan Yaşlanma tədqiqatı Mərkəzində (NORC) çalışan Leonid və Natalya Qavrilovlar aparıblar. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Alimlər 100 ildən çox yaşayan 1500 insan haqqında məlumatları araşdırıblar. Nəticədə məlum olub ki, payız aylarında (sentyabr, oktyabr, noyabr) doğulan insanların çox yaşamaq və 100-illik yubileyi qeyd etmək şansı daha yüksəkdir.

Alimlərin fikrinə görə, bunun səbəbi uşaq ana bətnində olarkən ətraf mühitin təsiri ilə izah olunur. Qavrilovlar belə nəticəyə gəliblər ki, qış, yaz və yay aylarında hamilə qadın daha çox mənfi təsirlərə məruz qalır. Bu mənfi təsirlər arasında çox isti və ya çox soyuq hava, respirator infeksiyalar, vacib maddələrin defisiti və s. kimi faktorlardır.

Uşaq dünyaya gələndən sonra da ananın qıdalanması ona ciddi təsir edir və bu da ilin fəsilləri ilə bağlıdır.

Sadaladığımız mənfi faktorlar uşaq orqanizmində iltihaba səbəb olur ki, bu iltihab daha sonra xroniki xarakter alır. Bir çox xəstəliklər və o cümlədən ağır, insanın həyatını qısaldan xroniki xəstəliklərin səbəbi məhz orqanizmdə iltihabın yüksək səviyyədə olmasıdır.

Reklam yeri

Bu aylarda doğulanlar uzunömürlü olurlar

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Bu aylarda doğulanlar uzunömürlü olurlar . tanıtımı. Bu aylarda doğulanlar uzunömürlü olurlar , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Bu aylarda doğulanlar uzunömürlü olurlar hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Bu aylarda doğulanlar uzunömürlü olurlar

Bu aylarda doğulanlar uzunömürlü olurlar her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Bu aylarda doğulanlar uzunömürlü olurlar ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Bu aylarda doğulanlar uzunömürlü olurlar, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Bu aylarda doğulanlar uzunömürlü olurlar

Her etkinlik için gerçek şu ki, Bu aylarda doğulanlar uzunömürlü olurlar . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Bu aylarda doğulanlar uzunömürlü olurlar hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Bu aylarda doğulanlar uzunömürlü olurlar iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Bu aylarda doğulanlar uzunömürlü olurlar" demiştim.

"Keşke iyi bir x Bu aylarda doğulanlar uzunömürlü olurlar olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Bu aylarda doğulanlar uzunömürlü olurlar

"Şimdi kötüler için Bu aylarda doğulanlar uzunömürlü olurlar" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Bu aylarda doğulanlar uzunömürlü olurlar Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Bu aylarda doğulanlar uzunömürlü olurlar başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Bu aylarda doğulanlar uzunömürlü olurlar köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Bu aylarda doğulanlar uzunömürlü olurlar .

Bugünün Bu aylarda doğulanlar uzunömürlü olurlar

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat