Nə üçün İtaliyada bu qədər insan koronavirusdan ölür?

Nə üçün İtaliyada bu qədər insan koronavirusdan ölür?

İtaliyada koronavirusdan ölənlərin sayı 1809 nəfərdir. Bir çox insanlarda bu fakt təəccüb doğurur. Nə üçün məhz İtaliya?

Saglamolun.com Rusiya KİV-lərinə istinadla bildirir ki, Rusiyanın tanınmış tele-həkimi Elena Malışeva bu suala belə cavab verib:

“Bunun 3 səbəbi var. İlk növbədə İtaliya Avropada turistlərin ən çox ziyarət etdiyi ölkələrdən biridir. Koronavirus epidemiyası başlayanda İtaliya hələ çoxlu sayda turistləri və o cümlədən Çindən gələnləri qəbul edirdi. İtaliya yalnız koronavirusdan 1 ölüm qeydə alındıqdan sonra sərhədlərini bağladı. Lakin artıq gec idi. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Digər səbəb ondan ibarətdir ki, İtaliyanın sakinlərinin 30%-i yaşlı insanlardır. Bu Avropanın ən “qoca” millətidir. Bildiyimiz kimi, koronavirus məhz yaşlı insanlar arasında ən çox ağırlaşma və ölümlərə səbəb olur.    

Nə sonuncu səbəb. İtaliyanlarda qohum, tanış və hətta az tanıdığı insanlarla görüşdükdə qucaqlaşmaq və öpüşmək adəti var. Bu adət də infeksiyanın daha çox yayılmasına səbəb olub”.    Reklam yeri

Nə üçün İtaliyada bu qədər insan koronavirusdan ölür?

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Nə üçün İtaliyada bu qədər insan koronavirusdan ölür? . tanıtımı. Nə üçün İtaliyada bu qədər insan koronavirusdan ölür? , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Nə üçün İtaliyada bu qədər insan koronavirusdan ölür? hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Nə üçün İtaliyada bu qədər insan koronavirusdan ölür?

Nə üçün İtaliyada bu qədər insan koronavirusdan ölür? her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Nə üçün İtaliyada bu qədər insan koronavirusdan ölür? ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Nə üçün İtaliyada bu qədər insan koronavirusdan ölür?, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Nə üçün İtaliyada bu qədər insan koronavirusdan ölür?

Her etkinlik için gerçek şu ki, Nə üçün İtaliyada bu qədər insan koronavirusdan ölür? . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Nə üçün İtaliyada bu qədər insan koronavirusdan ölür? hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Nə üçün İtaliyada bu qədər insan koronavirusdan ölür? iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Nə üçün İtaliyada bu qədər insan koronavirusdan ölür?" demiştim.

"Keşke iyi bir x Nə üçün İtaliyada bu qədər insan koronavirusdan ölür? olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Nə üçün İtaliyada bu qədər insan koronavirusdan ölür?

"Şimdi kötüler için Nə üçün İtaliyada bu qədər insan koronavirusdan ölür?" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Nə üçün İtaliyada bu qədər insan koronavirusdan ölür? Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Nə üçün İtaliyada bu qədər insan koronavirusdan ölür? başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Nə üçün İtaliyada bu qədər insan koronavirusdan ölür? köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Nə üçün İtaliyada bu qədər insan koronavirusdan ölür? .

Bugünün Nə üçün İtaliyada bu qədər insan koronavirusdan ölür?

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Bənzər paylaşımlar
190 manat almaq ucun qeydiyyat