Nə üçün səhər acqarına su içmək lazımdır? Həkim izah edir

Nə üçün səhər acqarına su içmək lazımdır? Həkim izah edir

Yəgin hamı eşidib ki, səhər acqarına su içmək lazımdır. Lakin bir çoxları bunun səbəbini bilmir.

Saglamolun.com kp.ru-ya istinadla bildirir ki, tanınmış rusiyalı həkim-endokrinoloq Zuxra Pavlova bu suala belə cavab verib: (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

“Gecə ərzində insan tər, nəfəsalma, böyrəklərin fəaliyyəti nəticəsində çoxlu maye itirir. Bu səbəbdən insanda səhər kəskin su çatışmazlığı yaranır. Əgər siz səhər acqarına 1 stəkan su içsəniz, bununla orqanizminizə çox böyük yardım etmiş olacaqsınız. Lakin burada suyun temperaturuna fikir verilməlidir.

Bizim mədə-bağırsaq sistemimiz bir əzələdir. Həzm sisteminin əzələləri suyun temperaturuna reaksiya verir. Daxilimizdə olan temperatur 37-38 C-dir. Əgər suyun temperaturu bundan xeyli aşağı olarsa, əzələlər yığılacaq, spazm əmələ gələcək. Bu spazm həm mədə, həm də bağırsaq və ödçıxarıcı yollarda baş verəcək. Öd yolların spazmı zamanı ödün ifrazı pozulur, öd az ifraz olunur ki, bu da həzm proseslərini pozur. Həmçinin öd kisəsində durğunluq yaranır, öd daşların əmələ gəlməsinin riski artır.

Beləliklə, səhər acqarına içilən suyun temperaturu 40-45 C olmalıdır”.

Həkim səhər yuxudan oyananda 1 və ya 2 stəkan su içməyi tövsiyə edir.

Reklam yeri

Nə üçün səhər acqarına su içmək lazımdır? Həkim izah edir

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Nə üçün səhər acqarına su içmək lazımdır? Həkim izah edir . tanıtımı. Nə üçün səhər acqarına su içmək lazımdır? Həkim izah edir , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Nə üçün səhər acqarına su içmək lazımdır? Həkim izah edir hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Nə üçün səhər acqarına su içmək lazımdır? Həkim izah edir

Nə üçün səhər acqarına su içmək lazımdır? Həkim izah edir her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Nə üçün səhər acqarına su içmək lazımdır? Həkim izah edir ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Nə üçün səhər acqarına su içmək lazımdır? Həkim izah edir, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Nə üçün səhər acqarına su içmək lazımdır? Həkim izah edir

Her etkinlik için gerçek şu ki, Nə üçün səhər acqarına su içmək lazımdır? Həkim izah edir . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Nə üçün səhər acqarına su içmək lazımdır? Həkim izah edir hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Nə üçün səhər acqarına su içmək lazımdır? Həkim izah edir iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Nə üçün səhər acqarına su içmək lazımdır? Həkim izah edir" demiştim.

"Keşke iyi bir x Nə üçün səhər acqarına su içmək lazımdır? Həkim izah edir olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Nə üçün səhər acqarına su içmək lazımdır? Həkim izah edir

"Şimdi kötüler için Nə üçün səhər acqarına su içmək lazımdır? Həkim izah edir" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Nə üçün səhər acqarına su içmək lazımdır? Həkim izah edir Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Nə üçün səhər acqarına su içmək lazımdır? Həkim izah edir başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Nə üçün səhər acqarına su içmək lazımdır? Həkim izah edir köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Nə üçün səhər acqarına su içmək lazımdır? Həkim izah edir .

Bugünün Nə üçün səhər acqarına su içmək lazımdır? Həkim izah edir

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat