Piylərin yandırılmasını sürətləndirmək üçün 6 TÖVSİYƏ

Piylərin yandırılmasını sürətləndirmək üçün 6 TÖVSİYƏ

Sizə tanınmış almaniyalı qida mütəxəssissi, professor Andreas Pfayferin orqanizmdə piylərin yandırılmasını sürətləndirmək üçün tövsiyələrini təqdim edirik.  

“Düzgün qidalanma və fiziki aktivlik piylərin yandırılmasını sürətləndirən əsas 2 amildir”, - professor qeyd edir. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Alimin sözlərinə görə, bunun üçün ilk növbədə normal qidalanmaq lazımdır. İnsan çox ciddi pəhrizlər  tutur, ac qalırsa, orqanizm “qənaət rejiminə” keçir və maddələr mübadiləsini zəiflədir. Bu zaman piylərin parçalanması ləngiyir, əzələ kütləsi azalmağa başlayır. Əzələlər piylərin yandırılmasını sürətləndir, “qənaət rejimində” isə bu orqanizmə lazım deyil.

Saglamolun.com Fit for Fun jurnalına istinadla bildirir ki, professorun sözlərinə görə, piylərin yandırılmasını sürətləndirmək üçün bunları etmək lazımdır:

1. Səhər yeməyi tamdəyərli olmalıdır. Bu maddələr mübadiləsini sürətləndirir. Həmçinin səhər yeməyindən imtina etməyən insanlar nahar zamanı daha az qida qəbul edirlər.

2. Kifayət qədər zülal qəbul edin. Bu əzələ kütləsinin artmasına kömək edir. Əzələ kütləsi nə qədər çoxdur piylər də bir o qədər tez əriyir. Həmçinin karbohidratlardan fərqli olaraq zülal orqanizmdə piyə çevrilmir.

3. Lifli qidaların (meyvə, tərəvəz, göyərti, paxlalılar və s.) qəbulunu artırın. Lifli qidalar orqanizmdə şəkərin səviyyəsini normada saxlayır. Şəkər kəskin düşəndə insan aclıq hiss edir.

4. Yeməklərə istiot əlavə edin. İstiotun tərkibində olan kapsaisin maddəsi piylərin yandırılmasını və mübadilə proseslərini sürətləndirir.

5. Emal olunmuş qidalardan (kolbasa, sosis, fast-fud və s.) imtina edin. Yalnız təbii qidaları qəbul edin. Emal olunmuş qidalar yağ və şəkərlə zəngindir .

6. Dəmirlə zəngin olan qidaları qəbul edin. Orqanizmdə dəmirin çatışmazlığı mübadilə proselərinin zəiflədir.

Reklam yeri

Piylərin yandırılmasını sürətləndirmək üçün 6 TÖVSİYƏ

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Piylərin yandırılmasını sürətləndirmək üçün 6 TÖVSİYƏ . tanıtımı. Piylərin yandırılmasını sürətləndirmək üçün 6 TÖVSİYƏ , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Piylərin yandırılmasını sürətləndirmək üçün 6 TÖVSİYƏ hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Piylərin yandırılmasını sürətləndirmək üçün 6 TÖVSİYƏ

Piylərin yandırılmasını sürətləndirmək üçün 6 TÖVSİYƏ her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Piylərin yandırılmasını sürətləndirmək üçün 6 TÖVSİYƏ ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Piylərin yandırılmasını sürətləndirmək üçün 6 TÖVSİYƏ, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Piylərin yandırılmasını sürətləndirmək üçün 6 TÖVSİYƏ

Her etkinlik için gerçek şu ki, Piylərin yandırılmasını sürətləndirmək üçün 6 TÖVSİYƏ . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Piylərin yandırılmasını sürətləndirmək üçün 6 TÖVSİYƏ hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Piylərin yandırılmasını sürətləndirmək üçün 6 TÖVSİYƏ iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Piylərin yandırılmasını sürətləndirmək üçün 6 TÖVSİYƏ" demiştim.

"Keşke iyi bir x Piylərin yandırılmasını sürətləndirmək üçün 6 TÖVSİYƏ olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Piylərin yandırılmasını sürətləndirmək üçün 6 TÖVSİYƏ

"Şimdi kötüler için Piylərin yandırılmasını sürətləndirmək üçün 6 TÖVSİYƏ" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Piylərin yandırılmasını sürətləndirmək üçün 6 TÖVSİYƏ Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Piylərin yandırılmasını sürətləndirmək üçün 6 TÖVSİYƏ başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Piylərin yandırılmasını sürətləndirmək üçün 6 TÖVSİYƏ köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Piylərin yandırılmasını sürətləndirmək üçün 6 TÖVSİYƏ .

Bugünün Piylərin yandırılmasını sürətləndirmək üçün 6 TÖVSİYƏ

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat