Hamilə qadınlar daha az çay içməlidir! Usaqda bu pozulmaya səbəb olur

Hamilə qadınlar daha az çay içməlidir! Usaqda bu pozulmaya səbəb olur

Dublin Uvibersitetinin (Böyük Britaniya) alimləri aşkar ediblər ki, hamiləlik zamanı qəhvə və ya çaydan sui-istifadə dölün çəkisinə mənfi  təsir edir.

Saglamolun.com medportal-a istinadla xəbər verir ki, araşdırma zamanı 1000-ə yaxın hamilə qadının rasionu və doğulan uşaqların sağlamlıq göstəriciləri araşdırılıb. Məlum olub ki, kofeinin çoxlu miqdarda qəbulu azçəkili uşaqların doğulmasına səbəb olur. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Azçəkili uşaqlarda bəzi ciddi ağırlaşmaların riski yüksək olur. Bu ağırlaşmalar arasında: anemiya (qanazlığı), beyinin zədələnməsinə səbəb ola bilən hipoqlikemiya (qanda şəkərin normadan az olması) və s.   

Kofeinin əsas mənbələri: qəhvə, çay (həm qara, həm də yaşıl). Araşdırmada iştirak edən qadınlar kofeini əsasən çaydan alırdı.

Bütün bunları nəzərə alaraq, alimlər hamiləlik zamanı daha az çay içməyi tövisyə edirlər.

Reklam yeri

Hamilə qadınlar daha az çay içməlidir! Usaqda bu pozulmaya səbəb olur

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Hamilə qadınlar daha az çay içməlidir! Usaqda bu pozulmaya səbəb olur . tanıtımı. Hamilə qadınlar daha az çay içməlidir! Usaqda bu pozulmaya səbəb olur , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Hamilə qadınlar daha az çay içməlidir! Usaqda bu pozulmaya səbəb olur hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Hamilə qadınlar daha az çay içməlidir! Usaqda bu pozulmaya səbəb olur

Hamilə qadınlar daha az çay içməlidir! Usaqda bu pozulmaya səbəb olur her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Hamilə qadınlar daha az çay içməlidir! Usaqda bu pozulmaya səbəb olur ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Hamilə qadınlar daha az çay içməlidir! Usaqda bu pozulmaya səbəb olur, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Hamilə qadınlar daha az çay içməlidir! Usaqda bu pozulmaya səbəb olur

Her etkinlik için gerçek şu ki, Hamilə qadınlar daha az çay içməlidir! Usaqda bu pozulmaya səbəb olur . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Hamilə qadınlar daha az çay içməlidir! Usaqda bu pozulmaya səbəb olur hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Hamilə qadınlar daha az çay içməlidir! Usaqda bu pozulmaya səbəb olur iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Hamilə qadınlar daha az çay içməlidir! Usaqda bu pozulmaya səbəb olur" demiştim.

"Keşke iyi bir x Hamilə qadınlar daha az çay içməlidir! Usaqda bu pozulmaya səbəb olur olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Hamilə qadınlar daha az çay içməlidir! Usaqda bu pozulmaya səbəb olur

"Şimdi kötüler için Hamilə qadınlar daha az çay içməlidir! Usaqda bu pozulmaya səbəb olur" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Hamilə qadınlar daha az çay içməlidir! Usaqda bu pozulmaya səbəb olur Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Hamilə qadınlar daha az çay içməlidir! Usaqda bu pozulmaya səbəb olur başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Hamilə qadınlar daha az çay içməlidir! Usaqda bu pozulmaya səbəb olur köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Hamilə qadınlar daha az çay içməlidir! Usaqda bu pozulmaya səbəb olur .

Bugünün Hamilə qadınlar daha az çay içməlidir! Usaqda bu pozulmaya səbəb olur

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat