Sizdə bu simptomlar varsa, qaraciyəriniz TƏHLÜKƏDƏDİR. Qaçırmayın!

Sizdə bu simptomlar varsa, qaraciyəriniz TƏHLÜKƏDƏDİR. Qaçırmayın!

Qaraciyəri “lal orqan” adlandırırlar. Qaraciyərdə sinir ucları yoxdur bu səbəbdən bu orqan ağrımır. Ağrı yalnız qaraciyər böyüyəndə və öz kapsulunu dartanda əmələ gəlir.

Lakin qaraciyərdə problemlərin olmasına bəzi digər simptomlar işarə edə bilər. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Bu simptomlar arasında:

- Dilin üzərində ərp

Saglamolun.com bildirir ki, qaraciyər xəstəlikləri zamanı dilin üzərində qalın sarı və ya sarılı-yaşıllı ərp əmələ gələ bilər.  

- Ürəkbulanması

Ürəkbulanması ilə yanaşı bəzi qidala ikrah hissi yarana bilər, iştaha pozula və ya tam itə bilər, qusma da mümkündür.

- Nəcisin açıq rəngdə olması

Bu çox ciddi və təhlükəli simptomdur. Bu simptom qaraciyərin zədələnməsi və həmçinin mədəaltı vəz və öd yollarında xoşagəlməz proseslərə işarə edə bilər.

- Qanaxmalar

Qaraciyər patologiyaları zamanı qan laxtalanması proseslərində pozulmalar inkişaf edə bilər ki, nəticədə xəstədə burun qanaxmaları, qadınlarda menstrual qanaxmaların artması və s. ola bilər.

- Dərinin, gözlərin, selikli qişaların saralması

Bu hepatit və hətta qaraciyər sirozuna işarə edə bilər.  

- Ağızda acı dad

Bu simptomun da xroniki xarakter alması müxtəlif qaraciyər xəstəliklərinə və hətta qaraciyər xərçəngi və sirroza işarə edə bilər.  

Reklam yeri

Sizdə bu simptomlar varsa, qaraciyəriniz TƏHLÜKƏDƏDİR. Qaçırmayın!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Sizdə bu simptomlar varsa, qaraciyəriniz TƏHLÜKƏDƏDİR. Qaçırmayın! . tanıtımı. Sizdə bu simptomlar varsa, qaraciyəriniz TƏHLÜKƏDƏDİR. Qaçırmayın! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Sizdə bu simptomlar varsa, qaraciyəriniz TƏHLÜKƏDƏDİR. Qaçırmayın! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Sizdə bu simptomlar varsa, qaraciyəriniz TƏHLÜKƏDƏDİR. Qaçırmayın!

Sizdə bu simptomlar varsa, qaraciyəriniz TƏHLÜKƏDƏDİR. Qaçırmayın! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Sizdə bu simptomlar varsa, qaraciyəriniz TƏHLÜKƏDƏDİR. Qaçırmayın! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Sizdə bu simptomlar varsa, qaraciyəriniz TƏHLÜKƏDƏDİR. Qaçırmayın!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Sizdə bu simptomlar varsa, qaraciyəriniz TƏHLÜKƏDƏDİR. Qaçırmayın!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Sizdə bu simptomlar varsa, qaraciyəriniz TƏHLÜKƏDƏDİR. Qaçırmayın! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Sizdə bu simptomlar varsa, qaraciyəriniz TƏHLÜKƏDƏDİR. Qaçırmayın! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Sizdə bu simptomlar varsa, qaraciyəriniz TƏHLÜKƏDƏDİR. Qaçırmayın! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Sizdə bu simptomlar varsa, qaraciyəriniz TƏHLÜKƏDƏDİR. Qaçırmayın!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Sizdə bu simptomlar varsa, qaraciyəriniz TƏHLÜKƏDƏDİR. Qaçırmayın! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Sizdə bu simptomlar varsa, qaraciyəriniz TƏHLÜKƏDƏDİR. Qaçırmayın!

"Şimdi kötüler için Sizdə bu simptomlar varsa, qaraciyəriniz TƏHLÜKƏDƏDİR. Qaçırmayın!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Sizdə bu simptomlar varsa, qaraciyəriniz TƏHLÜKƏDƏDİR. Qaçırmayın! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Sizdə bu simptomlar varsa, qaraciyəriniz TƏHLÜKƏDƏDİR. Qaçırmayın! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Sizdə bu simptomlar varsa, qaraciyəriniz TƏHLÜKƏDƏDİR. Qaçırmayın! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Sizdə bu simptomlar varsa, qaraciyəriniz TƏHLÜKƏDƏDİR. Qaçırmayın! .

Bugünün Sizdə bu simptomlar varsa, qaraciyəriniz TƏHLÜKƏDƏDİR. Qaçırmayın!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat