Hər dükanda satılan KORONAVİRUS qatili – Tanınmış rusiyalı həkimin tövsiyyələri

Hər dükanda satılan KORONAVİRUS qatili – Tanınmış rusiyalı həkimin tövsiyyələri

Tanlnmış rusiyalı həkim, “O samon qlavnom” televiziya verilişinin aparıcısı Aleksandr Myasnikov koronavirus epidemiyası zamanı təşvişə düşməməyi, şarlatanlara inanmamağı və koronavirusa qarşı heç bir effekivliyi olmayan dərmanlara pul xərcləməməyi tövsiyyə edir.

Həkimin sözlərinə görə, koronavirusa qarşı heç bir dərman və ya vaksin hələ ki yoxdur. Bu tək koronavirusa deyil, bir çox virus infeksiyalarına aiddir.

Saglamolun.com Rusiya KİV-lərinə istinadla bildirir ki, Myasnikovun sözlərinə koronavirusdan qorunmaq üçün ən yaxşı üsul gigiyena qaydalarına ciddi riayət etməkdir. Sabun və ilıq su koronavirusu asanlıqla məhv edir. Həkimin sözlərinə görə, koronavirusla mübarizədə maye sabunlara üstünlük vermək lazımdır ki, belə sabundan istifadə zamanı fiziki kontakt nəzərdə tutulmur.

Myasnikov xüsusilə qeyd edib ki, güclü immunitet insanı istənilən virusdan qoruya bilir. İmmun sistemini hər zaman “döyüşə hazır” vəziyyətdə saxlamaq üçün bu qaydalara əməl etmək lazımdır:

- Yaxşı qidalanın. Gidalar sağlam və çeşidli olmalıdır. Qidalanmada daim ət, yumurta, süd məhsulları, taxıllar, meyvə və tərəvəzlər olamlıdır.

- Gecə yuxusu 6 saatdan az olmamalıdır.

- Pis vərdişlərdən imtina edin.

- Fiziki aktivliyinizi artırın.

- Streslərdən uzaq durun.

Tibbi maskaların taxılmasına gəldikdə isə, həkim bildirib ki, onların taxılması yalnız xəstə insanlar və tibbi personal üçün vacibdir. Sağlam insanlar maska taxmaya bilər.  Reklam yeri

Hər dükanda satılan KORONAVİRUS qatili – Tanınmış rusiyalı həkimin tövsiyyələri

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Hər dükanda satılan KORONAVİRUS qatili – Tanınmış rusiyalı həkimin tövsiyyələri . tanıtımı. Hər dükanda satılan KORONAVİRUS qatili – Tanınmış rusiyalı həkimin tövsiyyələri , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Hər dükanda satılan KORONAVİRUS qatili – Tanınmış rusiyalı həkimin tövsiyyələri hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Hər dükanda satılan KORONAVİRUS qatili – Tanınmış rusiyalı həkimin tövsiyyələri

Hər dükanda satılan KORONAVİRUS qatili – Tanınmış rusiyalı həkimin tövsiyyələri her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Hər dükanda satılan KORONAVİRUS qatili – Tanınmış rusiyalı həkimin tövsiyyələri ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Hər dükanda satılan KORONAVİRUS qatili – Tanınmış rusiyalı həkimin tövsiyyələri, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Hər dükanda satılan KORONAVİRUS qatili – Tanınmış rusiyalı həkimin tövsiyyələri

Her etkinlik için gerçek şu ki, Hər dükanda satılan KORONAVİRUS qatili – Tanınmış rusiyalı həkimin tövsiyyələri . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Hər dükanda satılan KORONAVİRUS qatili – Tanınmış rusiyalı həkimin tövsiyyələri hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Hər dükanda satılan KORONAVİRUS qatili – Tanınmış rusiyalı həkimin tövsiyyələri iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Hər dükanda satılan KORONAVİRUS qatili – Tanınmış rusiyalı həkimin tövsiyyələri" demiştim.

"Keşke iyi bir x Hər dükanda satılan KORONAVİRUS qatili – Tanınmış rusiyalı həkimin tövsiyyələri olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Hər dükanda satılan KORONAVİRUS qatili – Tanınmış rusiyalı həkimin tövsiyyələri

"Şimdi kötüler için Hər dükanda satılan KORONAVİRUS qatili – Tanınmış rusiyalı həkimin tövsiyyələri" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Hər dükanda satılan KORONAVİRUS qatili – Tanınmış rusiyalı həkimin tövsiyyələri Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Hər dükanda satılan KORONAVİRUS qatili – Tanınmış rusiyalı həkimin tövsiyyələri başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Hər dükanda satılan KORONAVİRUS qatili – Tanınmış rusiyalı həkimin tövsiyyələri köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Hər dükanda satılan KORONAVİRUS qatili – Tanınmış rusiyalı həkimin tövsiyyələri .

Bugünün Hər dükanda satılan KORONAVİRUS qatili – Tanınmış rusiyalı həkimin tövsiyyələri

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Bənzər paylaşımlar
190 manat almaq ucun qeydiyyat