Tanınmış həkim koronavirus pandemiyasının bitəcəyi tarixi açıqlayıb

Tanınmış həkim koronavirus pandemiyasının bitəcəyi tarixi açıqlayıb

“Jit zdorovo” verilişinin aparıcısı həkim-kardioloq, tibb elmləri doktoru, professor Yelena Malışeva koronavirus epidemiyasının bitəcəyi tarixi açıqlayıb. Mütəxəssisin sözlərinə görə, epidemiya 6 həftədən çox çəkməyəcək.

Saglamolun.com bildirir ki, həkimin sözlərinə görə, epidemiyanın tez bitməsi hər birimizdən asılıdır. Epidemiyanın qurbanlarının sayını minimuma çatdırmaq üçün hər birimiz profilaktik qaydalara riayət etməliyik. Bu qaydalar çox sadədir - əlləri sabun və ilıq su ilə tez-tez yumaq, göz, burun və ağıza əl vurmamaq, insanların kütləvi toplandığı yerlərdən uzaq olmaq, mümkün qədər evdə qalmaq.

Həmçinin Malışeva yaşlı insanlara qarşı diqqətli olmağa çağırıb. Yaşlı insanlar koronavirusa görə əsas risk qrupuna daxildir. Ölüm hallarının əksəriyyəti 60-65 yaşdan yuxarı insanlar arasında qeydə alınır. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Malışeva yaşlı ata-ana və nənə-babaları evdə otuzdurmağı, onları qida və lazım olan dərmanlarla təmin etməyi, buna imkan varsa bağa göndərməyi tövsiyə edib. Yaşlı insanları koronavirusdan qorumaq üçün onların sosial kontaktlarını kəskin şəkildə məhdudlaşdırmaq lazımdır.Reklam yeri

Tanınmış həkim koronavirus pandemiyasının bitəcəyi tarixi açıqlayıb

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Tanınmış həkim koronavirus pandemiyasının bitəcəyi tarixi açıqlayıb . tanıtımı. Tanınmış həkim koronavirus pandemiyasının bitəcəyi tarixi açıqlayıb , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Tanınmış həkim koronavirus pandemiyasının bitəcəyi tarixi açıqlayıb hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Tanınmış həkim koronavirus pandemiyasının bitəcəyi tarixi açıqlayıb

Tanınmış həkim koronavirus pandemiyasının bitəcəyi tarixi açıqlayıb her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Tanınmış həkim koronavirus pandemiyasının bitəcəyi tarixi açıqlayıb ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Tanınmış həkim koronavirus pandemiyasının bitəcəyi tarixi açıqlayıb, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Tanınmış həkim koronavirus pandemiyasının bitəcəyi tarixi açıqlayıb

Her etkinlik için gerçek şu ki, Tanınmış həkim koronavirus pandemiyasının bitəcəyi tarixi açıqlayıb . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Tanınmış həkim koronavirus pandemiyasının bitəcəyi tarixi açıqlayıb hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Tanınmış həkim koronavirus pandemiyasının bitəcəyi tarixi açıqlayıb iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Tanınmış həkim koronavirus pandemiyasının bitəcəyi tarixi açıqlayıb" demiştim.

"Keşke iyi bir x Tanınmış həkim koronavirus pandemiyasının bitəcəyi tarixi açıqlayıb olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Tanınmış həkim koronavirus pandemiyasının bitəcəyi tarixi açıqlayıb

"Şimdi kötüler için Tanınmış həkim koronavirus pandemiyasının bitəcəyi tarixi açıqlayıb" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Tanınmış həkim koronavirus pandemiyasının bitəcəyi tarixi açıqlayıb Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Tanınmış həkim koronavirus pandemiyasının bitəcəyi tarixi açıqlayıb başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Tanınmış həkim koronavirus pandemiyasının bitəcəyi tarixi açıqlayıb köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Tanınmış həkim koronavirus pandemiyasının bitəcəyi tarixi açıqlayıb .

Bugünün Tanınmış həkim koronavirus pandemiyasının bitəcəyi tarixi açıqlayıb

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Bənzər paylaşımlar
190 manat almaq ucun qeydiyyat