Xərçəngdən qorunmaq üçün BU ÇAYI için

Xərçəngdən qorunmaq üçün BU ÇAYI için

Berqamot ekstraktı xərçəngin müalicəsində faydalı təsir göstərə bilər.

“RİA Novosti”nin məlumatına görə, Kalabria Universiteti və Salford Universitetinin alimləri belə qəaətə gəliblər. Onların bununla bağlı tədqiqatları “ScienceDirect” portalında dərc olunub. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Mütəxəssislər berqamotun tərkibində olan brutyeridin və melitidinin xolesterol fermentlərini inhibə etdiyini, xərçəng kök hüceyrələrinin bölünməsinin dayandırılmasına və ölməsinə kömək etdiyini müəyyənləşdiriblər.

Tədqiqatçılar, müasir tibbdə istifadə olunan statin preparatlarından fərqli olaraq, berqamotun ciddi yan təsirləri olmadığını qeyd ediblər.

Alimlər xərçənglə mübarizə üçün berqamotdan yeni, toksik olmayan dərmanlar yaratmaq üçün istifadə edilə biləcəyinə inanırlar. (oxu.az)

Reklam yeri

Xərçəngdən qorunmaq üçün BU ÇAYI için

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Xərçəngdən qorunmaq üçün BU ÇAYI için . tanıtımı. Xərçəngdən qorunmaq üçün BU ÇAYI için , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Xərçəngdən qorunmaq üçün BU ÇAYI için hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Xərçəngdən qorunmaq üçün BU ÇAYI için

Xərçəngdən qorunmaq üçün BU ÇAYI için her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Xərçəngdən qorunmaq üçün BU ÇAYI için ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Xərçəngdən qorunmaq üçün BU ÇAYI için, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Xərçəngdən qorunmaq üçün BU ÇAYI için

Her etkinlik için gerçek şu ki, Xərçəngdən qorunmaq üçün BU ÇAYI için . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Xərçəngdən qorunmaq üçün BU ÇAYI için hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Xərçəngdən qorunmaq üçün BU ÇAYI için iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Xərçəngdən qorunmaq üçün BU ÇAYI için" demiştim.

"Keşke iyi bir x Xərçəngdən qorunmaq üçün BU ÇAYI için olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Xərçəngdən qorunmaq üçün BU ÇAYI için

"Şimdi kötüler için Xərçəngdən qorunmaq üçün BU ÇAYI için" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Xərçəngdən qorunmaq üçün BU ÇAYI için Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Xərçəngdən qorunmaq üçün BU ÇAYI için başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Xərçəngdən qorunmaq üçün BU ÇAYI için köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Xərçəngdən qorunmaq üçün BU ÇAYI için .

Bugünün Xərçəngdən qorunmaq üçün BU ÇAYI için

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat