Xərçəngin riskini ən azı 30% azaldan QİDALAR

Xərçəngin riskini ən azı 30% azaldan QİDALAR

Xərçəngdən tam qoruyan məhsullar olmasa da bəzi qida məhsulları bu təhlükəli xəstəliyin riskini azalda bilir. Mütəxəssislər sübut edirlər ki, bu qidaların istehlakı immun sisteminin fəaliyyətinə müsbət təsir edir ki, bu da bədxassəli xəstəliklərin riskini ən azı 30% azaldır.

Saglamolun.com xarici KİV-lərə istinadla bildirir ki, ABŞ-ın Kornell və Arizona Universitetlərinin alimləri immuniteti gücləndirməklə onkoloji xəstəliklərin riskini azaldan məhsulların siyahısını tərtib ediblər. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Bu məhsullar arasında sarımsaq da yer alıb. Sarımsaq kükürdün sayəsində immun sistemini gücləndirir. Araşdırmalar göstərir ki, sarımsağın müntəzəm istehlakı mədə xərçənginin riskini ən azı 15% azaldır.

Digər məhsul braziliya qozudur. Bu çərəz kişilərdə prostat vəzi xərşənginin riskini 63%, bağırsaq xərçənginin riskini isə 58% azaldır. Braziliya qozu selenlə zəngindir ki, bu mikroelement orqanizmdə zədələnmiş və mutasiyaya uğramış hüceyrələrin azalmasına yardım edir. Mütəxəssislər hər gün 2 braziliya qozu yeməyi tövsiyə edirlər.

Xərçəng əleyhinə təsirə malik olan digər məhsul brokkoli kələmidir. Onun tərkibində olan spesifik I3С molekulu bir çox şişlərlə əlaqəli olan WWP1 geni dəf edir. Bu faktı Bet-İsrayel Tibb mərkəzinin mütəxəssisləri aşkar ediblər. Brokkolinin digər komponenti olan sulforafan bağırsaq və prostat vəzi xərçənginin rizkini azaldır.

Bağırsaq xərçənginin riskini azaldan digər məhsul almadır. Bunun səsbəbi almanın tərkibində olan liflər və xərçəng hüceyrələrinin “qatil”ləri olan prosianid maddələridir.

Həm qara, həm də yaşıl çayın istehlakı da orqanizmə xərçəng əleyhinə təsir edir.

Yağlı balığın müntəzəm istehlakı leykemiya, mieloma, limfoma kimi şiş xəstəliklərinin riskini 30% qədər azaldır.

Sitrus meyvələrinin istehlakı udlaq, mədə və ağız boşluğu xərçənginin riskini azaldır.

Reklam yeri

Xərçəngin riskini ən azı 30% azaldan QİDALAR

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Xərçəngin riskini ən azı 30% azaldan QİDALAR . tanıtımı. Xərçəngin riskini ən azı 30% azaldan QİDALAR , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Xərçəngin riskini ən azı 30% azaldan QİDALAR hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Xərçəngin riskini ən azı 30% azaldan QİDALAR

Xərçəngin riskini ən azı 30% azaldan QİDALAR her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Xərçəngin riskini ən azı 30% azaldan QİDALAR ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Xərçəngin riskini ən azı 30% azaldan QİDALAR, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Xərçəngin riskini ən azı 30% azaldan QİDALAR

Her etkinlik için gerçek şu ki, Xərçəngin riskini ən azı 30% azaldan QİDALAR . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Xərçəngin riskini ən azı 30% azaldan QİDALAR hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Xərçəngin riskini ən azı 30% azaldan QİDALAR iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Xərçəngin riskini ən azı 30% azaldan QİDALAR" demiştim.

"Keşke iyi bir x Xərçəngin riskini ən azı 30% azaldan QİDALAR olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Xərçəngin riskini ən azı 30% azaldan QİDALAR

"Şimdi kötüler için Xərçəngin riskini ən azı 30% azaldan QİDALAR" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Xərçəngin riskini ən azı 30% azaldan QİDALAR Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Xərçəngin riskini ən azı 30% azaldan QİDALAR başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Xərçəngin riskini ən azı 30% azaldan QİDALAR köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Xərçəngin riskini ən azı 30% azaldan QİDALAR .

Bugünün Xərçəngin riskini ən azı 30% azaldan QİDALAR

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat