Qadınların intim plastikası - Labioplastika

Qadınların intim plastikası - Labioplastika

Son illərdə cinsi orqanlarda icra olunan plastik əməliyyatlar geniş tətbiq olunur. Genital plastik əməliyyatlar içində ən çox icra olunan labioplastika və vaginaplastikadır.

Labioplastika normaldan böyük və sallanmış vəziyyətdə olan cinsiyyət dodaqlarının estetik olaraq normaya gətirilməsidir. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Kiçik cinsiyyət dodaqlarının normaldan böyük  olması əksər qadınlarda anadangəlmə olur. Bu vəziyyət qadının cinsi inkişaf dövründə daha da ciddi vəziyyət alır. Bir cox qadınlarda bu problem davamlı olan göbələk infeksiyasından sonra yaranır.

Qadında androgenlərin (kişi hormonları) normadan çox olması da bir səbəb ola bilər.

Həmçinin bu problem doğuşlardan sonra daxili dodaqlarda yarana bilir.

Böyük və kiçik cinsiyyət dodaqlarında olan asimmetriklik, nahamarlılıq qadınlarda kompleks yaradır. Labioplastika etmək istəyən qadınlar əsasən doğuş etmiş qadınlardır. Amma pasientlərimiz arasında qız uşaqları da var. Adətən toy öncəsi bu kompleksden azad olmağa çalışırlar.

Labioplastika əməliyyatı 2 üsulla icra olunur: cərrahi və lazerlə. Labioplastika əməliyyatı ortalama olaraq 40 dəqiqəyə qədər icra olunur. Bəzi xəstələrdə bu əməliyyatla yanaşı digər əməliyyatlar da icra olunarsa, bu zaman əməliyyat müddəti uzanır.

Labioplastikada yerli anesteziya (yerli narkoz) məsləhət görülür. Labioplastika əməliyyatı hamiləlik üçün heç bir problem yaratmır və bəzi iltihabi problemlərin azalmasına gətirib çıxarır.

Labioplastika icra olunan qadınlarda gələcəkdə həm normal, həm də Keysər əməliyyatı ilə doğuş mümkündür.

Xəyalə İsmayılova,

mama-ginekoloq

İsmayılova Xəyalə
Mama-ginekoloq, Uşaq ginekoloqu

 

 

 

.

Reklam yeri

Qadınların intim plastikası - Labioplastika

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Qadınların intim plastikası - Labioplastika . tanıtımı. Qadınların intim plastikası - Labioplastika , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Qadınların intim plastikası - Labioplastika hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Qadınların intim plastikası - Labioplastika

Qadınların intim plastikası - Labioplastika her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Qadınların intim plastikası - Labioplastika ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Qadınların intim plastikası - Labioplastika, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Qadınların intim plastikası - Labioplastika

Her etkinlik için gerçek şu ki, Qadınların intim plastikası - Labioplastika . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Qadınların intim plastikası - Labioplastika hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Qadınların intim plastikası - Labioplastika iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Qadınların intim plastikası - Labioplastika" demiştim.

"Keşke iyi bir x Qadınların intim plastikası - Labioplastika olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Qadınların intim plastikası - Labioplastika

"Şimdi kötüler için Qadınların intim plastikası - Labioplastika" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Qadınların intim plastikası - Labioplastika Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Qadınların intim plastikası - Labioplastika başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Qadınların intim plastikası - Labioplastika köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Qadınların intim plastikası - Labioplastika .

Bugünün Qadınların intim plastikası - Labioplastika

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat