Bu tərəvəzi hər gün yeyin - Ölüm riskini azaldır

Bu tərəvəzi hər gün yeyin - Ölüm riskini azaldır

Çin alimləri tərəfindən aparılmış yeni araşdırma göstərib ki, adi sarımsağın gündəlik (ən azı həftədə 5 dəfə) istehlakı istənilən səbəblərə görə ölümün riskini azaldır, insanın ömrünü uzadır. Bu həm cavan, həm də yaşlı insanlara aiddir.

Saglamolun.com bildirir ki, araşdırmanın nəticələri nüfuzlu Nutrients jurnalında dərc olunub. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Sarımsaq kükürd birləşmələri ilə zəngindir. Bu maddələr güclü antioksidantlardır. Bildiyimiz kimi, antioksidantlar orqanmizmdə bir çox xroniki xəstəliklərin və o cümlədən xərçəngin inkişafına təkan verən sərbəst radikalları zərərsizləşdirir.

Həmçinin kükürd birləşmələri damarları genişləndirir və bununla da arterial təzyiqi salır.

Mütəxəssislər hər gün və ya ən azı həftədə 5 dəfə 1-2 diş sarımsaq yeməyi tövsiyə edirlər. Sarımsağı müxtəlif salatlara, yeməklərə, süd məhsullarına (kəsmik, qatıq) əlavə etmək olar. 

Reklam yeri

Bu tərəvəzi hər gün yeyin - Ölüm riskini azaldır

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Bu tərəvəzi hər gün yeyin - Ölüm riskini azaldır . tanıtımı. Bu tərəvəzi hər gün yeyin - Ölüm riskini azaldır , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Bu tərəvəzi hər gün yeyin - Ölüm riskini azaldır hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Bu tərəvəzi hər gün yeyin - Ölüm riskini azaldır

Bu tərəvəzi hər gün yeyin - Ölüm riskini azaldır her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Bu tərəvəzi hər gün yeyin - Ölüm riskini azaldır ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Bu tərəvəzi hər gün yeyin - Ölüm riskini azaldır, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Bu tərəvəzi hər gün yeyin - Ölüm riskini azaldır

Her etkinlik için gerçek şu ki, Bu tərəvəzi hər gün yeyin - Ölüm riskini azaldır . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Bu tərəvəzi hər gün yeyin - Ölüm riskini azaldır hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Bu tərəvəzi hər gün yeyin - Ölüm riskini azaldır iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Bu tərəvəzi hər gün yeyin - Ölüm riskini azaldır" demiştim.

"Keşke iyi bir x Bu tərəvəzi hər gün yeyin - Ölüm riskini azaldır olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Bu tərəvəzi hər gün yeyin - Ölüm riskini azaldır

"Şimdi kötüler için Bu tərəvəzi hər gün yeyin - Ölüm riskini azaldır" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Bu tərəvəzi hər gün yeyin - Ölüm riskini azaldır Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Bu tərəvəzi hər gün yeyin - Ölüm riskini azaldır başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Bu tərəvəzi hər gün yeyin - Ölüm riskini azaldır köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Bu tərəvəzi hər gün yeyin - Ölüm riskini azaldır .

Bugünün Bu tərəvəzi hər gün yeyin - Ölüm riskini azaldır

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat