Qastroenteroloqdan XƏBƏRDARLIQ: Bu şəxslər sarımsağı çiy halda yeməməlidir

Qastroenteroloqdan XƏBƏRDARLIQ: Bu şəxslər sarımsağı çiy halda yeməməlidir

Rusiyalı qastroenteroloq Nikita Xarlov xəbərdarlıq edir ki, sarımsaq faydalı məhsul olsa da onu çiy halda yemək mədə-bağırsaq sistemində problemləri olan insanlara ziyan vura bilər.

Saglamolun.com Rusiya KİV-lərinə istinadla bildirir ki, həkimin sözlərinə görə, sarımsaq selikli qişaları qıcıqlandırır və bununla da mədə pozğunluğu, ishala səbəb ola bilər. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Xarlov sarımsağı xörəklərə əlavə etməyi, sobada bişirilmiş və qurudulmuş halda yeməyi tövsiyə edir.  

Həkim bildirib ki, təmizlədikdən sonra sarımsağı xırda doğramaq və ya sıxmaq lazımdır. Bunun nəticəsində sarımsağın tərkibində olan faydalı maddələrin miqdarı artır.

Reklam yeri

Qastroenteroloqdan XƏBƏRDARLIQ: Bu şəxslər sarımsağı çiy halda yeməməlidir

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Qastroenteroloqdan XƏBƏRDARLIQ: Bu şəxslər sarımsağı çiy halda yeməməlidir . tanıtımı. Qastroenteroloqdan XƏBƏRDARLIQ: Bu şəxslər sarımsağı çiy halda yeməməlidir , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Qastroenteroloqdan XƏBƏRDARLIQ: Bu şəxslər sarımsağı çiy halda yeməməlidir hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Qastroenteroloqdan XƏBƏRDARLIQ: Bu şəxslər sarımsağı çiy halda yeməməlidir

Qastroenteroloqdan XƏBƏRDARLIQ: Bu şəxslər sarımsağı çiy halda yeməməlidir her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Qastroenteroloqdan XƏBƏRDARLIQ: Bu şəxslər sarımsağı çiy halda yeməməlidir ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Qastroenteroloqdan XƏBƏRDARLIQ: Bu şəxslər sarımsağı çiy halda yeməməlidir, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Qastroenteroloqdan XƏBƏRDARLIQ: Bu şəxslər sarımsağı çiy halda yeməməlidir

Her etkinlik için gerçek şu ki, Qastroenteroloqdan XƏBƏRDARLIQ: Bu şəxslər sarımsağı çiy halda yeməməlidir . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Qastroenteroloqdan XƏBƏRDARLIQ: Bu şəxslər sarımsağı çiy halda yeməməlidir hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Qastroenteroloqdan XƏBƏRDARLIQ: Bu şəxslər sarımsağı çiy halda yeməməlidir iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Qastroenteroloqdan XƏBƏRDARLIQ: Bu şəxslər sarımsağı çiy halda yeməməlidir" demiştim.

"Keşke iyi bir x Qastroenteroloqdan XƏBƏRDARLIQ: Bu şəxslər sarımsağı çiy halda yeməməlidir olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Qastroenteroloqdan XƏBƏRDARLIQ: Bu şəxslər sarımsağı çiy halda yeməməlidir

"Şimdi kötüler için Qastroenteroloqdan XƏBƏRDARLIQ: Bu şəxslər sarımsağı çiy halda yeməməlidir" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Qastroenteroloqdan XƏBƏRDARLIQ: Bu şəxslər sarımsağı çiy halda yeməməlidir Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Qastroenteroloqdan XƏBƏRDARLIQ: Bu şəxslər sarımsağı çiy halda yeməməlidir başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Qastroenteroloqdan XƏBƏRDARLIQ: Bu şəxslər sarımsağı çiy halda yeməməlidir köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Qastroenteroloqdan XƏBƏRDARLIQ: Bu şəxslər sarımsağı çiy halda yeməməlidir .

Bugünün Qastroenteroloqdan XƏBƏRDARLIQ: Bu şəxslər sarımsağı çiy halda yeməməlidir

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat