Ürəyi gücləndirən ən faydalı qida açıqlandı

Ürəyi gücləndirən ən faydalı qida açıqlandı

Ürək üçün ən faydalı məhsul qozdur.

Saglamolun.com xəbər verir ki, bu barədə Harvard Xalq Sağlamlığı Məktəbinin tibb elmləri doktoru Marta Guaş Ferre “Lavanguardia” portalına məlumat verib. Mütəxəssisin fikrincə, bu məhsulun tərkibi digər çərəzlərdən fərqli olaraq daha çox alfa-linolenik turşu ehtiva edir. “Müxtəlif araşdırmalar qozun lipid profilini yaxşılaşdıraraq ürək xəstəliklərindən qoruya biləcəyini göstərib”, - deyə ekspert əlavə edib. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Bundan əlavə, mütəxəssis məhsulun antioksidant və iltihab əleyhinə xüsusiyyətlərini də vurğulayıb.

Bundan əvvəl Yunanıstanın Arokopio Universitetinin alimləri tərkibində D vitamini olan qidaların ürəyə qoruyucu təsir göstərə biləcəyini bildirmişdi. D vitamini çatışmazlığı kişilərin 12-24, qadınların isə 10-14 faizində ürək-damar hadisələri (infarkt və insult) yaradır. (publika.az)

Reklam yeri

Ürəyi gücləndirən ən faydalı qida açıqlandı

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Ürəyi gücləndirən ən faydalı qida açıqlandı . tanıtımı. Ürəyi gücləndirən ən faydalı qida açıqlandı , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Ürəyi gücləndirən ən faydalı qida açıqlandı hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Ürəyi gücləndirən ən faydalı qida açıqlandı

Ürəyi gücləndirən ən faydalı qida açıqlandı her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Ürəyi gücləndirən ən faydalı qida açıqlandı ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Ürəyi gücləndirən ən faydalı qida açıqlandı, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Ürəyi gücləndirən ən faydalı qida açıqlandı

Her etkinlik için gerçek şu ki, Ürəyi gücləndirən ən faydalı qida açıqlandı . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Ürəyi gücləndirən ən faydalı qida açıqlandı hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Ürəyi gücləndirən ən faydalı qida açıqlandı iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Ürəyi gücləndirən ən faydalı qida açıqlandı" demiştim.

"Keşke iyi bir x Ürəyi gücləndirən ən faydalı qida açıqlandı olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Ürəyi gücləndirən ən faydalı qida açıqlandı

"Şimdi kötüler için Ürəyi gücləndirən ən faydalı qida açıqlandı" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Ürəyi gücləndirən ən faydalı qida açıqlandı Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Ürəyi gücləndirən ən faydalı qida açıqlandı başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Ürəyi gücləndirən ən faydalı qida açıqlandı köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Ürəyi gücləndirən ən faydalı qida açıqlandı .

Bugünün Ürəyi gücləndirən ən faydalı qida açıqlandı

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat