2015-ci ildə pandemiyanı proqnozlaşdırıb, indi onun bitməsinin tarixini açıqladı

2015-ci ildə pandemiyanı proqnozlaşdırıb, indi onun bitməsinin tarixini açıqladı

Tanınmış milliarder Bill Qeyts hələ 2015-ci ildə “insanların həyatını və milli təhlükəsizlik anlamını dəyişən virus təhlükəsi” haqqında proqnozlar verib.

Saglamolun.com xarici KİV-lərə istinadla bildirir ki, indi Bill Qeyts pandemiyanın bitməsinin tarixi ilə bağlı öz fikirlərini paylaşıb. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Onun sözlərinə görə, ABŞ mayın sonu - iyunun əvvəli koronavirusla bağlı vəziyyəti stabilləşdirə və normal həyata qayıda bilər. Həmçinin Bill Qeytsin fikrinə görə, ABŞ-da koronavirusdan 100 minə qədər insan öləcək. Bu yalnız sosial izolyasiya qaydalarına əməl etdikdə mümkün olacaq. Əks halda ölənlərin sayı daha çox olacaq.

Bill Qeytsin sözlərinə görə, koronavirusa qarşı peyvənd 1,5 ildən sonra tapılacaq.  

Microsoft şirkətinin təsisçisi koronavirusla mübarizəyə 100 milyon dollar pul ayırıb.Reklam yeri

2015-ci ildə pandemiyanı proqnozlaşdırıb, indi onun bitməsinin tarixini açıqladı

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım 2015-ci ildə pandemiyanı proqnozlaşdırıb, indi onun bitməsinin tarixini açıqladı . tanıtımı. 2015-ci ildə pandemiyanı proqnozlaşdırıb, indi onun bitməsinin tarixini açıqladı , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. 2015-ci ildə pandemiyanı proqnozlaşdırıb, indi onun bitməsinin tarixini açıqladı hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

2015-ci ildə pandemiyanı proqnozlaşdırıb, indi onun bitməsinin tarixini açıqladı

2015-ci ildə pandemiyanı proqnozlaşdırıb, indi onun bitməsinin tarixini açıqladı her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak 2015-ci ildə pandemiyanı proqnozlaşdırıb, indi onun bitməsinin tarixini açıqladı ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

2015-ci ildə pandemiyanı proqnozlaşdırıb, indi onun bitməsinin tarixini açıqladı, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

2015-ci ildə pandemiyanı proqnozlaşdırıb, indi onun bitməsinin tarixini açıqladı

Her etkinlik için gerçek şu ki, 2015-ci ildə pandemiyanı proqnozlaşdırıb, indi onun bitməsinin tarixini açıqladı . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu 2015-ci ildə pandemiyanı proqnozlaşdırıb, indi onun bitməsinin tarixini açıqladı hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane 2015-ci ildə pandemiyanı proqnozlaşdırıb, indi onun bitməsinin tarixini açıqladı iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir 2015-ci ildə pandemiyanı proqnozlaşdırıb, indi onun bitməsinin tarixini açıqladı" demiştim.

"Keşke iyi bir x 2015-ci ildə pandemiyanı proqnozlaşdırıb, indi onun bitməsinin tarixini açıqladı olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son 2015-ci ildə pandemiyanı proqnozlaşdırıb, indi onun bitməsinin tarixini açıqladı

"Şimdi kötüler için 2015-ci ildə pandemiyanı proqnozlaşdırıb, indi onun bitməsinin tarixini açıqladı" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici 2015-ci ildə pandemiyanı proqnozlaşdırıb, indi onun bitməsinin tarixini açıqladı Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir 2015-ci ildə pandemiyanı proqnozlaşdırıb, indi onun bitməsinin tarixini açıqladı başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni 2015-ci ildə pandemiyanı proqnozlaşdırıb, indi onun bitməsinin tarixini açıqladı köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda 2015-ci ildə pandemiyanı proqnozlaşdırıb, indi onun bitməsinin tarixini açıqladı .

Bugünün 2015-ci ildə pandemiyanı proqnozlaşdırıb, indi onun bitməsinin tarixini açıqladı

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat