90% hallarda koronavirus belə müalicə olunur – Təmiz hava, maye…

90% hallarda koronavirus belə müalicə olunur – Təmiz hava, maye…

Tanınmış rusiyalı tele-həkim Aleksandr Myasnikov bildirib ki, koronavirus 90% hallarda ev şəraitində çox sadə vasitələrin köməyi ilə müalicə olunur.

“Ağır simptomlar yalnız 10% hallarda inkişaf edir. Bu insanlar xəstəxanada müalicə almalıdır. Qalan 90% evdə qalmalı və evdə müalicə almalıdır” – həkim bildirdi. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Saglamolun.com Rusiya KİV-lərinə istinadla bildirir ki, həkimin sözlərinə görə, ev şəraitində aparılan müalicənin əsas məqsədi orqanizmə infeksiya ilə mübarizədə kömək etməkdir.  

Həkim koronavirusdan sağalmağın reseptini bölüşdü: “Nəzərə alsaq ki, koronavirusu müalicə edən dərman yoxdur, müalicə sadəcə təmiz hava (evin havalandırılması), bol maye, qızdırma qalxanda parasetamol və sağlam qidalanmadan ibarət olmalıdır”.  Reklam yeri

90% hallarda koronavirus belə müalicə olunur – Təmiz hava, maye…

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım 90% hallarda koronavirus belə müalicə olunur – Təmiz hava, maye… . tanıtımı. 90% hallarda koronavirus belə müalicə olunur – Təmiz hava, maye… , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. 90% hallarda koronavirus belə müalicə olunur – Təmiz hava, maye… hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

90% hallarda koronavirus belə müalicə olunur – Təmiz hava, maye…

90% hallarda koronavirus belə müalicə olunur – Təmiz hava, maye… her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak 90% hallarda koronavirus belə müalicə olunur – Təmiz hava, maye… ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

90% hallarda koronavirus belə müalicə olunur – Təmiz hava, maye…, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

90% hallarda koronavirus belə müalicə olunur – Təmiz hava, maye…

Her etkinlik için gerçek şu ki, 90% hallarda koronavirus belə müalicə olunur – Təmiz hava, maye… . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu 90% hallarda koronavirus belə müalicə olunur – Təmiz hava, maye… hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane 90% hallarda koronavirus belə müalicə olunur – Təmiz hava, maye… iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir 90% hallarda koronavirus belə müalicə olunur – Təmiz hava, maye…" demiştim.

"Keşke iyi bir x 90% hallarda koronavirus belə müalicə olunur – Təmiz hava, maye… olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son 90% hallarda koronavirus belə müalicə olunur – Təmiz hava, maye…

"Şimdi kötüler için 90% hallarda koronavirus belə müalicə olunur – Təmiz hava, maye…" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici 90% hallarda koronavirus belə müalicə olunur – Təmiz hava, maye… Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir 90% hallarda koronavirus belə müalicə olunur – Təmiz hava, maye… başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni 90% hallarda koronavirus belə müalicə olunur – Təmiz hava, maye… köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda 90% hallarda koronavirus belə müalicə olunur – Təmiz hava, maye… .

Bugünün 90% hallarda koronavirus belə müalicə olunur – Təmiz hava, maye…

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat