ABŞ alimləri: Gün şüaları koronavirusu tez bir zamanda öldürür

ABŞ alimləri: Gün şüaları koronavirusu tez bir zamanda öldürür

ABŞ alimləri sübut edirlər ki, yeni koronavirus gün şüalarının təsirindən çox tez məhv olur.

“Gün şüaları koronavirusa həm havada, həm də səthlərdə güclü öldürücü təsir edir”, - alimlər qeyd edir.

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Saglamolun.com xarici KİV-lərə istinadla bildirir ki, ultrabənövşəyi şüalarının mikrob və viruslara öldürücü təsiri elmə çoxdan məlumdur. Şüalar virusun genetik materialını zədələyərək onun çoxlmasının qarşısını alır.

Beləliklə, araşdırmalar yayda virusun kəskin azalmasına ümid verir. Lakin alimlər onu da qeyd edirlər  ki, koronavirusa yoluxma halları payız və qışda yenidən arta bilər. Bu 2-ci dalğa birincidən daha zəif və ya əksinə daha güclü ola bilər. Bu bir çox faktorlarda asılıdır - virusun özündən (yayıldıqca virus tədricən zəifləyir), peyvəndin tapılıb-tapılmamasından, insanlarda kollektiv immunitetinin formalaşmasından (insanların 70% çoxu bu virusu keçirdikdə, kollektiv immunitet yaranır və artıq virusu keçirməyən insanlar ona yoluxmur).

Alimlər yayda immun sistemini mümkün qədər gücləndirməyi tövsiyə edirlər ki, yeni sezonda həm koronavirus, həm də istənilən digər virus və bakteriyalar bizə ciddi ziyan vurmasın.Reklam yeri

ABŞ alimləri: Gün şüaları koronavirusu tez bir zamanda öldürür

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım ABŞ alimləri: Gün şüaları koronavirusu tez bir zamanda öldürür . tanıtımı. ABŞ alimləri: Gün şüaları koronavirusu tez bir zamanda öldürür , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. ABŞ alimləri: Gün şüaları koronavirusu tez bir zamanda öldürür hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

ABŞ alimləri: Gün şüaları koronavirusu tez bir zamanda öldürür

ABŞ alimləri: Gün şüaları koronavirusu tez bir zamanda öldürür her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak ABŞ alimləri: Gün şüaları koronavirusu tez bir zamanda öldürür ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

ABŞ alimləri: Gün şüaları koronavirusu tez bir zamanda öldürür, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

ABŞ alimləri: Gün şüaları koronavirusu tez bir zamanda öldürür

Her etkinlik için gerçek şu ki, ABŞ alimləri: Gün şüaları koronavirusu tez bir zamanda öldürür . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu ABŞ alimləri: Gün şüaları koronavirusu tez bir zamanda öldürür hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane ABŞ alimləri: Gün şüaları koronavirusu tez bir zamanda öldürür iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir ABŞ alimləri: Gün şüaları koronavirusu tez bir zamanda öldürür" demiştim.

"Keşke iyi bir x ABŞ alimləri: Gün şüaları koronavirusu tez bir zamanda öldürür olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son ABŞ alimləri: Gün şüaları koronavirusu tez bir zamanda öldürür

"Şimdi kötüler için ABŞ alimləri: Gün şüaları koronavirusu tez bir zamanda öldürür" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici ABŞ alimləri: Gün şüaları koronavirusu tez bir zamanda öldürür Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir ABŞ alimləri: Gün şüaları koronavirusu tez bir zamanda öldürür başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni ABŞ alimləri: Gün şüaları koronavirusu tez bir zamanda öldürür köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda ABŞ alimləri: Gün şüaları koronavirusu tez bir zamanda öldürür .

Bugünün ABŞ alimləri: Gün şüaları koronavirusu tez bir zamanda öldürür

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat