Alimlər koronavirusu məhv edən ÇAY RESEPTİNİ kəşf etdi

Alimlər koronavirusu məhv edən ÇAY RESEPTİNİ kəşf etdi

Almaniyanın Essen Universiteti Xəstəxanasında Virusologiya İnstitutunun alimləri koronavirusun müalicəsinə kömək edən çayın sirrini açıb.

Tədqiqatın nəticələri "Biorxiv" portalında yayımlanıb. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Mütəxəssislər adaçayı və perillanı suda qaynadıb, sonra 60 dərəcə temperaturda iki saat saxlayıblar. Bitkilərin insan orqanizmində SARS-CoV-2-nin çoxalmasını yatırmağa kömək etdiyi məlum olub.

Lakin adaçayı və perilla yalnız koronavirusa qarşı təsirlidir. Bu təsir ümumi antiviral təsir sayəsində əldə edilmir. Məsələn, çayın herpes virusuna qarşı faydasız olduğu bildirilib.

Tədqiqatçılar ucuz və hər yerdə satılan bitkilərin pandemiyanın müalicəsinə kömək edə biləcəyini qeyd edib. (Publika.az)

Reklam yeri

Alimlər koronavirusu məhv edən ÇAY RESEPTİNİ kəşf etdi

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Alimlər koronavirusu məhv edən ÇAY RESEPTİNİ kəşf etdi . tanıtımı. Alimlər koronavirusu məhv edən ÇAY RESEPTİNİ kəşf etdi , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Alimlər koronavirusu məhv edən ÇAY RESEPTİNİ kəşf etdi hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Alimlər koronavirusu məhv edən ÇAY RESEPTİNİ kəşf etdi

Alimlər koronavirusu məhv edən ÇAY RESEPTİNİ kəşf etdi her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Alimlər koronavirusu məhv edən ÇAY RESEPTİNİ kəşf etdi ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Alimlər koronavirusu məhv edən ÇAY RESEPTİNİ kəşf etdi, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Alimlər koronavirusu məhv edən ÇAY RESEPTİNİ kəşf etdi

Her etkinlik için gerçek şu ki, Alimlər koronavirusu məhv edən ÇAY RESEPTİNİ kəşf etdi . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Alimlər koronavirusu məhv edən ÇAY RESEPTİNİ kəşf etdi hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Alimlər koronavirusu məhv edən ÇAY RESEPTİNİ kəşf etdi iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Alimlər koronavirusu məhv edən ÇAY RESEPTİNİ kəşf etdi" demiştim.

"Keşke iyi bir x Alimlər koronavirusu məhv edən ÇAY RESEPTİNİ kəşf etdi olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Alimlər koronavirusu məhv edən ÇAY RESEPTİNİ kəşf etdi

"Şimdi kötüler için Alimlər koronavirusu məhv edən ÇAY RESEPTİNİ kəşf etdi" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Alimlər koronavirusu məhv edən ÇAY RESEPTİNİ kəşf etdi Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Alimlər koronavirusu məhv edən ÇAY RESEPTİNİ kəşf etdi başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Alimlər koronavirusu məhv edən ÇAY RESEPTİNİ kəşf etdi köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Alimlər koronavirusu məhv edən ÇAY RESEPTİNİ kəşf etdi .

Bugünün Alimlər koronavirusu məhv edən ÇAY RESEPTİNİ kəşf etdi

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat