Amerikalı tibb bacısı ağlayaraq yalvardı: Evdə qalın! İnsanlar ölür! - VİDEO

Amerikalı tibb bacısı ağlayaraq yalvardı: Evdə qalın! İnsanlar ölür! - VİDEO

ABŞ-da koronavirusla bağlı epidemik vəziyyət gündən günə ağırlaşır. 104 mindən çox insan koronavirusa yoluxub, onlardan yalnız 869 sağalıb, 1689 ölüb.

Saglamolun.com kp.ru-ya istinadla bildirir ki, Nyu-York ştatında xəstəxanaların birində işləyən Liya İlias adlı tibb bacısı facebook vasitəsi ilə insanlara rus dilində müraciət edib:

“Bu fəlakətdir. Xəstələrimizin 90%-i koronavirus infeksiyasına yoluxanlardır, onu ağır formada keçirirlər. Koronavirus insanları məhv edir. İnsanlar nəfəs ala bilmir. Onlara daim oksigen lazmdır. Bir çoxları süni tənəffüs aparatlarına qoşulub. Oksigen, avadanlıq çatışmır... (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Xəstəxanalar doludur... Xəstəxanalarda heç bir sanitar şərait yoxdur. Dezinfeksiyaedici vasitələr çatışmır...

Maskalar çatışmır. Tibb bacısına günə 1 respirator, 1 qoruyucu önlük, xüsusi eynək və papaq verilir... Tibbi personal həddindən artıq yüklənib. 1 insan 17-18 xəstəyə baxır. Əynimizi dəyişə, su içə, yemək yeyə bilmirik. Gündə 1 dəfə qidalanırıq. Bütün xəstələr ağır vəziyyətdədir...

Mən eşitmişəm ki, insanlar heç nə olmamış kimi toy, ad günləri qeyd edirlər. Bu çox ciddidir! Əgər nəfəsalma problemləri olan xəstələr artarsa, biz onların hamsını oksigenlə təmin edə bilməyəcəyik. İnsanlar sadəcə ölməyə başlayacaq. Evdə qalın! Yalnız çox vacib hallarda evdən çıxın! İnsanlar ölür!”Reklam yeri

Amerikalı tibb bacısı ağlayaraq yalvardı: Evdə qalın! İnsanlar ölür! - VİDEO

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Amerikalı tibb bacısı ağlayaraq yalvardı: Evdə qalın! İnsanlar ölür! - VİDEO . tanıtımı. Amerikalı tibb bacısı ağlayaraq yalvardı: Evdə qalın! İnsanlar ölür! - VİDEO , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Amerikalı tibb bacısı ağlayaraq yalvardı: Evdə qalın! İnsanlar ölür! - VİDEO hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Amerikalı tibb bacısı ağlayaraq yalvardı: Evdə qalın! İnsanlar ölür! - VİDEO

Amerikalı tibb bacısı ağlayaraq yalvardı: Evdə qalın! İnsanlar ölür! - VİDEO her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Amerikalı tibb bacısı ağlayaraq yalvardı: Evdə qalın! İnsanlar ölür! - VİDEO ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Amerikalı tibb bacısı ağlayaraq yalvardı: Evdə qalın! İnsanlar ölür! - VİDEO, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Amerikalı tibb bacısı ağlayaraq yalvardı: Evdə qalın! İnsanlar ölür! - VİDEO

Her etkinlik için gerçek şu ki, Amerikalı tibb bacısı ağlayaraq yalvardı: Evdə qalın! İnsanlar ölür! - VİDEO . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Amerikalı tibb bacısı ağlayaraq yalvardı: Evdə qalın! İnsanlar ölür! - VİDEO hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Amerikalı tibb bacısı ağlayaraq yalvardı: Evdə qalın! İnsanlar ölür! - VİDEO iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Amerikalı tibb bacısı ağlayaraq yalvardı: Evdə qalın! İnsanlar ölür! - VİDEO" demiştim.

"Keşke iyi bir x Amerikalı tibb bacısı ağlayaraq yalvardı: Evdə qalın! İnsanlar ölür! - VİDEO olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Amerikalı tibb bacısı ağlayaraq yalvardı: Evdə qalın! İnsanlar ölür! - VİDEO

"Şimdi kötüler için Amerikalı tibb bacısı ağlayaraq yalvardı: Evdə qalın! İnsanlar ölür! - VİDEO" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Amerikalı tibb bacısı ağlayaraq yalvardı: Evdə qalın! İnsanlar ölür! - VİDEO Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Amerikalı tibb bacısı ağlayaraq yalvardı: Evdə qalın! İnsanlar ölür! - VİDEO başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Amerikalı tibb bacısı ağlayaraq yalvardı: Evdə qalın! İnsanlar ölür! - VİDEO köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Amerikalı tibb bacısı ağlayaraq yalvardı: Evdə qalın! İnsanlar ölür! - VİDEO .

Bugünün Amerikalı tibb bacısı ağlayaraq yalvardı: Evdə qalın! İnsanlar ölür! - VİDEO

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat