Bu dərmanları koronavirus zamanı qəbul etməyin! - Vəziyyətiniz daha da AĞIRLAŞACAQ

Bu dərmanları koronavirus zamanı qəbul etməyin! - Vəziyyətiniz daha da AĞIRLAŞACAQ

Koronavirusa qarşı aparılan müalicə zamanı bəzi dərmanlardan imtina etmək lazımdır. Belə dərmanlar əlavə ağırlaşmaya səbəb ola bilir.

Bu barədə Cincinnati Uşaq Xəstəxanasının həkimi Coşua Şafftsin məlumat verib. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

O bildirib ki, COVID-19-ə yoluxma zamanı loperamid ilə antidiareal dərman qəbul etməyi dayandırmaq məsləhət görülür. Həqiqət budur ki, bu cür dərmanlar səbəbi ilə bağırsaqların işi ləngiyir və bu da orqanizmi bakteriya və iltihabdan təmizləməyə mane olur.

Həkim inhalatorlardan imtinanı da tövsiyə edir. Onun sözlərinə görə, astma olmadığı təqdirdə istifadə edilməməlidir, çünki ürəyə zərər verə bilər.

Bundan əlavə, fenilafrin olan hər hansı bir dərman ürək xəstəliyi üçün təhlükəli ola bilər. Bu aktiv maddə bir çox burun spreyi içərisindədir. Mütəxəssisin fikrincə, bu, xüsusilə yüksək qan təzyiqi olan insanlar üçün təhlükəlidir. (Publika.az)

Reklam yeri

Bu dərmanları koronavirus zamanı qəbul etməyin! - Vəziyyətiniz daha da AĞIRLAŞACAQ

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Bu dərmanları koronavirus zamanı qəbul etməyin! - Vəziyyətiniz daha da AĞIRLAŞACAQ . tanıtımı. Bu dərmanları koronavirus zamanı qəbul etməyin! - Vəziyyətiniz daha da AĞIRLAŞACAQ , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Bu dərmanları koronavirus zamanı qəbul etməyin! - Vəziyyətiniz daha da AĞIRLAŞACAQ hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Bu dərmanları koronavirus zamanı qəbul etməyin! - Vəziyyətiniz daha da AĞIRLAŞACAQ

Bu dərmanları koronavirus zamanı qəbul etməyin! - Vəziyyətiniz daha da AĞIRLAŞACAQ her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Bu dərmanları koronavirus zamanı qəbul etməyin! - Vəziyyətiniz daha da AĞIRLAŞACAQ ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Bu dərmanları koronavirus zamanı qəbul etməyin! - Vəziyyətiniz daha da AĞIRLAŞACAQ, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Bu dərmanları koronavirus zamanı qəbul etməyin! - Vəziyyətiniz daha da AĞIRLAŞACAQ

Her etkinlik için gerçek şu ki, Bu dərmanları koronavirus zamanı qəbul etməyin! - Vəziyyətiniz daha da AĞIRLAŞACAQ . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Bu dərmanları koronavirus zamanı qəbul etməyin! - Vəziyyətiniz daha da AĞIRLAŞACAQ hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Bu dərmanları koronavirus zamanı qəbul etməyin! - Vəziyyətiniz daha da AĞIRLAŞACAQ iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Bu dərmanları koronavirus zamanı qəbul etməyin! - Vəziyyətiniz daha da AĞIRLAŞACAQ" demiştim.

"Keşke iyi bir x Bu dərmanları koronavirus zamanı qəbul etməyin! - Vəziyyətiniz daha da AĞIRLAŞACAQ olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Bu dərmanları koronavirus zamanı qəbul etməyin! - Vəziyyətiniz daha da AĞIRLAŞACAQ

"Şimdi kötüler için Bu dərmanları koronavirus zamanı qəbul etməyin! - Vəziyyətiniz daha da AĞIRLAŞACAQ" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Bu dərmanları koronavirus zamanı qəbul etməyin! - Vəziyyətiniz daha da AĞIRLAŞACAQ Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Bu dərmanları koronavirus zamanı qəbul etməyin! - Vəziyyətiniz daha da AĞIRLAŞACAQ başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Bu dərmanları koronavirus zamanı qəbul etməyin! - Vəziyyətiniz daha da AĞIRLAŞACAQ köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Bu dərmanları koronavirus zamanı qəbul etməyin! - Vəziyyətiniz daha da AĞIRLAŞACAQ .

Bugünün Bu dərmanları koronavirus zamanı qəbul etməyin! - Vəziyyətiniz daha da AĞIRLAŞACAQ

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat