Bu köhnə və sınanmış vaksin koronavirusdan qoruya bilir

Bu köhnə və sınanmış vaksin koronavirusdan qoruya bilir

Payız başlayandan bir çox ölkələrdə koronavirusa yoluxmuş insanların sayı dayanmadan artmağa başlayıb. Koronavirusa qarşı vaksinlər hazırlansa da onların kütləvi istifadəsi hələ başlamayıb.

Yaranmış vəziyyətdə bəzi alimlər orqanizmin immun sistemini stimullaşdırmaq və o cümlədən koronavirusa qarşı daha güclü etmək üçün köhnə və sınanmış “diri” vaksinlərdən istifadə etməyi tövsiyə edirlər. Bu vaksinlərdən biri poliomiyelitə qarşı vaksindir. Poliomiyelitə qarşı vaksin keçən əsrin 50-ci illərindən geniş istifadə olunmağa başlayıb və məhz bu vaksinin sayəsində demək olar ki, bütün dünyada müalicəsi olmayan, olduqca təhlükəli poliomiyelit infeksiyası məhv edilib. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Saglamolun.com kp.ru-ya istinadla bildirir ki, tanınmış rusiyalı mikrobioloq, professor Pyotr Çumakovun sölərinə görə, poliomiyelitə qarşı diri vaksin insanın ümumi immun sisteminin səviyyəsini qaldıraraq 3 həftə ərzində istənilən virus infeksiyasından qoruya bilir.

Alimin sözlərinə görə, vaksin orqanizmə heç bir yanaşı təsir etmir və onu həm uşaqlar, həm yaşlılar, həm də xroniki xəstəlikləri olan insanlarda istifadə etmək olar.

Çumakov bildirib ki, vaksin çox sadədir, damcılar şəklindədir, ağızdan qəbul edilir.

Reklam yeri

Bu köhnə və sınanmış vaksin koronavirusdan qoruya bilir

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Bu köhnə və sınanmış vaksin koronavirusdan qoruya bilir . tanıtımı. Bu köhnə və sınanmış vaksin koronavirusdan qoruya bilir , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Bu köhnə və sınanmış vaksin koronavirusdan qoruya bilir hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Bu köhnə və sınanmış vaksin koronavirusdan qoruya bilir

Bu köhnə və sınanmış vaksin koronavirusdan qoruya bilir her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Bu köhnə və sınanmış vaksin koronavirusdan qoruya bilir ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Bu köhnə və sınanmış vaksin koronavirusdan qoruya bilir, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Bu köhnə və sınanmış vaksin koronavirusdan qoruya bilir

Her etkinlik için gerçek şu ki, Bu köhnə və sınanmış vaksin koronavirusdan qoruya bilir . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Bu köhnə və sınanmış vaksin koronavirusdan qoruya bilir hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Bu köhnə və sınanmış vaksin koronavirusdan qoruya bilir iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Bu köhnə və sınanmış vaksin koronavirusdan qoruya bilir" demiştim.

"Keşke iyi bir x Bu köhnə və sınanmış vaksin koronavirusdan qoruya bilir olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Bu köhnə və sınanmış vaksin koronavirusdan qoruya bilir

"Şimdi kötüler için Bu köhnə və sınanmış vaksin koronavirusdan qoruya bilir" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Bu köhnə və sınanmış vaksin koronavirusdan qoruya bilir Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Bu köhnə və sınanmış vaksin koronavirusdan qoruya bilir başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Bu köhnə və sınanmış vaksin koronavirusdan qoruya bilir köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Bu köhnə və sınanmış vaksin koronavirusdan qoruya bilir .

Bugünün Bu köhnə və sınanmış vaksin koronavirusdan qoruya bilir

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat