Bu qan qrupları olanlar koronavirusa daha tez-tez yoluxurlar. Yeni araşdırma

Bu qan qrupları olanlar koronavirusa daha tez-tez yoluxurlar. Yeni araşdırma

Massaçusets (ABS) xəstəxanası və Bet-İsrael tibb mərkəzinin mütəxəssislər 8000 yaxın koronavirus xəstəsinin məlumatlarını təhlil ediblər.

Alimlər xəstələrin qan qrupu ilə koronavirusun gedişatı, infeksiyanın ağırlaşması və ölüm riskinin əlaqəsini araşdırıblar. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Saglamolun.com bildirir ki, araşdırmanın nəticələri nüfuzlu Annals of Hematology jurnalında dərc olunub.

Mütəxəssislər belə nəticəyə gəliblər ki, xəstənin qan qrupu koronavirusun gedişatına və letallığa təsir etmir. Yəni istənilən qan qrupu olan insan koronavirusu ağır keçirə və ondan ölə bilər.

Lakin araşdırma göstərib ki, III və IV-cü qan qrupu olanlar COVID-19-a daha tez-tez yoluxurlar.

Belə çıxır ki, qan qrupu koronavirusun gedişatına təsir etməsə də, yoluxma riskinə təsir edə bilir.

Reklam yeri

Bu qan qrupları olanlar koronavirusa daha tez-tez yoluxurlar. Yeni araşdırma

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Bu qan qrupları olanlar koronavirusa daha tez-tez yoluxurlar. Yeni araşdırma . tanıtımı. Bu qan qrupları olanlar koronavirusa daha tez-tez yoluxurlar. Yeni araşdırma , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Bu qan qrupları olanlar koronavirusa daha tez-tez yoluxurlar. Yeni araşdırma hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Bu qan qrupları olanlar koronavirusa daha tez-tez yoluxurlar. Yeni araşdırma

Bu qan qrupları olanlar koronavirusa daha tez-tez yoluxurlar. Yeni araşdırma her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Bu qan qrupları olanlar koronavirusa daha tez-tez yoluxurlar. Yeni araşdırma ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Bu qan qrupları olanlar koronavirusa daha tez-tez yoluxurlar. Yeni araşdırma, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Bu qan qrupları olanlar koronavirusa daha tez-tez yoluxurlar. Yeni araşdırma

Her etkinlik için gerçek şu ki, Bu qan qrupları olanlar koronavirusa daha tez-tez yoluxurlar. Yeni araşdırma . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Bu qan qrupları olanlar koronavirusa daha tez-tez yoluxurlar. Yeni araşdırma hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Bu qan qrupları olanlar koronavirusa daha tez-tez yoluxurlar. Yeni araşdırma iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Bu qan qrupları olanlar koronavirusa daha tez-tez yoluxurlar. Yeni araşdırma" demiştim.

"Keşke iyi bir x Bu qan qrupları olanlar koronavirusa daha tez-tez yoluxurlar. Yeni araşdırma olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Bu qan qrupları olanlar koronavirusa daha tez-tez yoluxurlar. Yeni araşdırma

"Şimdi kötüler için Bu qan qrupları olanlar koronavirusa daha tez-tez yoluxurlar. Yeni araşdırma" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Bu qan qrupları olanlar koronavirusa daha tez-tez yoluxurlar. Yeni araşdırma Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Bu qan qrupları olanlar koronavirusa daha tez-tez yoluxurlar. Yeni araşdırma başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Bu qan qrupları olanlar koronavirusa daha tez-tez yoluxurlar. Yeni araşdırma köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Bu qan qrupları olanlar koronavirusa daha tez-tez yoluxurlar. Yeni araşdırma .

Bugünün Bu qan qrupları olanlar koronavirusa daha tez-tez yoluxurlar. Yeni araşdırma

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat