Bu xəstəliklər də KORONAVİRUSun fəsadlarının riskini artırır

Bu xəstəliklər də KORONAVİRUSun fəsadlarının riskini artırır

Koronavirusa istənilən insan yoluxa bilər. Bütün digər respirator viruslarda olduğu kimi koronavirusdan qorunmaq çox çətindir.

Xoşbəxtlikdən bir çox araşdırmalar göstərir ki, bu virus əksər hallarda simptomsuz və ya çox cüzi simptomlarla keçir. Sağlam insanlarda adətən belə olur.

Təəssüf ki, bəzi xəstəliklər koronavirusun ağır fəsadlarının xüsusilə atipik pnevmoniyanın riskini artırır. Bu xəstəliklər arasında ağır ürək xəstəlikləri, hipertoniya, xroniki ağciyər xəstəlikləri (astma, xroniki obstruktiv ağciyər xəstəliyi, vərəm), şəkərli diabet, piylənmə. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Saglamolun.com Rusiya KİV-lərinə istinadla bildirir ki, polinoz və digər respirator allergik xəstəliklər də koronavirusun ağır fəsadlarının riskini artırır. Bu xəstəliklər ağciyəri zəiflədir, onu müxtəlif infeksiyalara və o cümlədən koronavirusa qarşı daha həssas edir.

Nəzərə almaq lazımdır ki, yaz aylarında respirator allergik xəstəliklər kəskinləşir. Bu xəstəlikləri olanlar daha diqqətli olmalı və çölə çıxmamalıdır. Evdə qalmaq həm respirator allergiyanın gedişatını yüngüləşdirir (insan allergiyaya səbəb olan bitki tozcuqlarla təmasda olmur), həm də koronavirusa yoluxma riskini azaldır.Reklam yeri

Bu xəstəliklər də KORONAVİRUSun fəsadlarının riskini artırır

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Bu xəstəliklər də KORONAVİRUSun fəsadlarının riskini artırır . tanıtımı. Bu xəstəliklər də KORONAVİRUSun fəsadlarının riskini artırır , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Bu xəstəliklər də KORONAVİRUSun fəsadlarının riskini artırır hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Bu xəstəliklər də KORONAVİRUSun fəsadlarının riskini artırır

Bu xəstəliklər də KORONAVİRUSun fəsadlarının riskini artırır her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Bu xəstəliklər də KORONAVİRUSun fəsadlarının riskini artırır ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Bu xəstəliklər də KORONAVİRUSun fəsadlarının riskini artırır, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Bu xəstəliklər də KORONAVİRUSun fəsadlarının riskini artırır

Her etkinlik için gerçek şu ki, Bu xəstəliklər də KORONAVİRUSun fəsadlarının riskini artırır . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Bu xəstəliklər də KORONAVİRUSun fəsadlarının riskini artırır hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Bu xəstəliklər də KORONAVİRUSun fəsadlarının riskini artırır iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Bu xəstəliklər də KORONAVİRUSun fəsadlarının riskini artırır" demiştim.

"Keşke iyi bir x Bu xəstəliklər də KORONAVİRUSun fəsadlarının riskini artırır olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Bu xəstəliklər də KORONAVİRUSun fəsadlarının riskini artırır

"Şimdi kötüler için Bu xəstəliklər də KORONAVİRUSun fəsadlarının riskini artırır" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Bu xəstəliklər də KORONAVİRUSun fəsadlarının riskini artırır Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Bu xəstəliklər də KORONAVİRUSun fəsadlarının riskini artırır başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Bu xəstəliklər də KORONAVİRUSun fəsadlarının riskini artırır köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Bu xəstəliklər də KORONAVİRUSun fəsadlarının riskini artırır .

Bugünün Bu xəstəliklər də KORONAVİRUSun fəsadlarının riskini artırır

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat