Burnunuz axırsa, bu koronavirus deyil – Professor COVID-in simptomlarını açıqlayıb

Burnunuz axırsa, bu koronavirus deyil – Professor COVID-in simptomlarını açıqlayıb

Koronavirusun əsas simptomları arasında yüksək qızdırma, quru öskürək, nəfəsalmanın çətinləşməsi, güclü yorğunluq, sinə və ələzələrdə ağrılardır.

COVID-19 özünü bir çox digər simptomlarla da büruzə verə bilər: ishal, qusma, qarın ağrısı, baş ağrısı, iy və dadbilmənin itməsi və s. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Bir çox simptomlara görə COVID soyuqdəymə, qripp, allergiyaya bənzəyir və bu səbəbdən koronavirusun dəqiq diaqnozunu yalnız xüsusi testin köməyi ilə qoymaq mümkündür.

CNN kanalına koronavirusun simptomları haqqında danışan tanınmış amerikalı professor, infeksionist Qreq Poland bidirib ki, misal üçün, soyuqdəymə və allergiyaya xas olan burun axması kimi simptom koronavirusa xas deyil: “Gözləriniz yanır və burnunuz axırsa, bu böyük ehtimalla allergiya və ya adi soyuqdəymədir. Mövsümi allergiyanın simptomlar adətən başda cəmlənir. Qripp və koronavirus isə digər sistemlərə və aşağı tənəffüs yollarına təsir edir. Burnunuz axmayacaq, boğaz ağrısı, öskürək, qızdırma və təngnəfəslik kimi simptomlar olacaq”.

Professor qızdırmaya fikir verməyi tövsiyyə edib. Allergiya zamanı qızdırma və təngnəfəslik olmur (astma istisnadır).

“Siz qripp və ya koronavirusa tutulmusunuzsa, özünüzü çox yorğun hiss edəcəksiniz, bütün bədəniniz ağrıyacaq, yerinizdə durmağa belə çətinlik çəkəcəksiniz.”

Həkimin sözlərinə görə, soyuqdəymə və ağırlaşmamış qripp öz özündən keçir, insan bir neçə gündən sonra özünü daha yaxşı hiss etməyə başlayır. Koronavirus və ağır qrippin simptomları günlər keçdikcə daha da artır.

“Nəfəsalmanın çətinləşməsi koronavirusa işarə edən ən ciddi simptomdur. Bu ağciyərin iltihabına işarə edir. Qripp zamanı da pnevmoniyanın inkişafı mümkündür. Bu səbəbdən qiaqnoz yalnız həkim müayinəsi və xüsusi testlərin köməyi ilə qoyula bilər”, - professor Poland əlavə edib.Reklam yeri

Burnunuz axırsa, bu koronavirus deyil – Professor COVID-in simptomlarını açıqlayıb

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Burnunuz axırsa, bu koronavirus deyil – Professor COVID-in simptomlarını açıqlayıb . tanıtımı. Burnunuz axırsa, bu koronavirus deyil – Professor COVID-in simptomlarını açıqlayıb , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Burnunuz axırsa, bu koronavirus deyil – Professor COVID-in simptomlarını açıqlayıb hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Burnunuz axırsa, bu koronavirus deyil – Professor COVID-in simptomlarını açıqlayıb

Burnunuz axırsa, bu koronavirus deyil – Professor COVID-in simptomlarını açıqlayıb her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Burnunuz axırsa, bu koronavirus deyil – Professor COVID-in simptomlarını açıqlayıb ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Burnunuz axırsa, bu koronavirus deyil – Professor COVID-in simptomlarını açıqlayıb, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Burnunuz axırsa, bu koronavirus deyil – Professor COVID-in simptomlarını açıqlayıb

Her etkinlik için gerçek şu ki, Burnunuz axırsa, bu koronavirus deyil – Professor COVID-in simptomlarını açıqlayıb . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Burnunuz axırsa, bu koronavirus deyil – Professor COVID-in simptomlarını açıqlayıb hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Burnunuz axırsa, bu koronavirus deyil – Professor COVID-in simptomlarını açıqlayıb iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Burnunuz axırsa, bu koronavirus deyil – Professor COVID-in simptomlarını açıqlayıb" demiştim.

"Keşke iyi bir x Burnunuz axırsa, bu koronavirus deyil – Professor COVID-in simptomlarını açıqlayıb olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Burnunuz axırsa, bu koronavirus deyil – Professor COVID-in simptomlarını açıqlayıb

"Şimdi kötüler için Burnunuz axırsa, bu koronavirus deyil – Professor COVID-in simptomlarını açıqlayıb" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Burnunuz axırsa, bu koronavirus deyil – Professor COVID-in simptomlarını açıqlayıb Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Burnunuz axırsa, bu koronavirus deyil – Professor COVID-in simptomlarını açıqlayıb başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Burnunuz axırsa, bu koronavirus deyil – Professor COVID-in simptomlarını açıqlayıb köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Burnunuz axırsa, bu koronavirus deyil – Professor COVID-in simptomlarını açıqlayıb .

Bugünün Burnunuz axırsa, bu koronavirus deyil – Professor COVID-in simptomlarını açıqlayıb

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat