Burun axması koronavirusa işarə edə bilərmi?

Burun axması koronavirusa işarə edə bilərmi?

Mütəxəssislərin müşahidələrinə görə, burun axması (zökəm) çox nadir hallarda koronavirusun simptomu kimi meydana çıxır. Əgər sizdə yalnız zökəm varsa və qızdırma qalxmırsa bu yüngül soyuqdəymə və ya allergiyaya işarə edə bilər.

Əksinə isə burun tutulması daha tez-tez koronavirusun simptomu olur. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Saglamolun.com Express nəşrinə istinadla bildirir ki, alimlərin müşahidələrinə görə, koronavirusa yoluxma həhz burun boşluğundan baş verir. Koronavirus qan-damar sisteminə ciddi təsir edir ki, nəticədə burun kapilyarları iltihablaşır, şişir və burun tutulur.

Əgər burun tutulması ilə yanaşı xəstədə quru öskürək, bədəndə ağrılar, qızdırma, baş ağrısı, diareya, iy və dadbilmənin itməsi, təngənəfəslik, güclü zəiflik kimi simptomlar əmələ gəlibsə, bu koronavirusa yoluxmaya işarə edə bilər.

Reklam yeri

Burun axması koronavirusa işarə edə bilərmi?

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Burun axması koronavirusa işarə edə bilərmi? . tanıtımı. Burun axması koronavirusa işarə edə bilərmi? , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Burun axması koronavirusa işarə edə bilərmi? hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Burun axması koronavirusa işarə edə bilərmi?

Burun axması koronavirusa işarə edə bilərmi? her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Burun axması koronavirusa işarə edə bilərmi? ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Burun axması koronavirusa işarə edə bilərmi?, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Burun axması koronavirusa işarə edə bilərmi?

Her etkinlik için gerçek şu ki, Burun axması koronavirusa işarə edə bilərmi? . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Burun axması koronavirusa işarə edə bilərmi? hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Burun axması koronavirusa işarə edə bilərmi? iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Burun axması koronavirusa işarə edə bilərmi?" demiştim.

"Keşke iyi bir x Burun axması koronavirusa işarə edə bilərmi? olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Burun axması koronavirusa işarə edə bilərmi?

"Şimdi kötüler için Burun axması koronavirusa işarə edə bilərmi?" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Burun axması koronavirusa işarə edə bilərmi? Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Burun axması koronavirusa işarə edə bilərmi? başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Burun axması koronavirusa işarə edə bilərmi? köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Burun axması koronavirusa işarə edə bilərmi? .

Bugünün Burun axması koronavirusa işarə edə bilərmi?

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat