“Buzlu şüşə”nədir? Koronavirusun əsas simptomunun səbəbi - FOTO, VİDEO

“Buzlu şüşə”nədir? Koronavirusun əsas simptomunun səbəbi - FOTO, VİDEO

Koronavirusun əsas simptomlardan biri KT zamanı ağciyərdə görünən “buzlu şüşə” effektidir. Niyə məhz “buzlu şüşə”?

Saglamolun.com bildirir ki, əslində bu termin heç də yeni deyil və sırf koronavirusla da bağlı deyil. Bu termini rentgenoloqlar çoxdan fikirləşib. “Buzlu şüşə” dedikdə ağciyərin toxumasının şəffaflığının azalması nəzərdə tutulur. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ağciyərin əsas strukturları olan alveollar (kiçik qabarcıqlar) normada hava ilə doludur. Bu səbəbdən  sağlam insanın ağciyərinin toxuması şəffafdır və KT-də qara rəngdə görünür.

Ağciyərin alveollarında müxtəlif səbəblərə görə hava deyil, maye olanda şəffaflıq pozulur və bulanıq əmələ gəlir. Məhz bu bulanığı həkimlər “buzlu şüşə” və ya “mat şüşə” adlandırırlar.

Yeri gəlmişkən ağciyərdə “buzlu şüşə” simptomu tək koronavirus zamanı deyil,  ürək çatışmazlığı, digər səbəblərlə bağlı olan iltihablar, ağciyər ödemi zamanı da müşahidə olunur.Reklam yeri

“Buzlu şüşə”nədir? Koronavirusun əsas simptomunun səbəbi - FOTO, VİDEO

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım “Buzlu şüşə”nədir? Koronavirusun əsas simptomunun səbəbi - FOTO, VİDEO . tanıtımı. “Buzlu şüşə”nədir? Koronavirusun əsas simptomunun səbəbi - FOTO, VİDEO , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. “Buzlu şüşə”nədir? Koronavirusun əsas simptomunun səbəbi - FOTO, VİDEO hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

“Buzlu şüşə”nədir? Koronavirusun əsas simptomunun səbəbi - FOTO, VİDEO

“Buzlu şüşə”nədir? Koronavirusun əsas simptomunun səbəbi - FOTO, VİDEO her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak “Buzlu şüşə”nədir? Koronavirusun əsas simptomunun səbəbi - FOTO, VİDEO ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

“Buzlu şüşə”nədir? Koronavirusun əsas simptomunun səbəbi - FOTO, VİDEO, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

“Buzlu şüşə”nədir? Koronavirusun əsas simptomunun səbəbi - FOTO, VİDEO

Her etkinlik için gerçek şu ki, “Buzlu şüşə”nədir? Koronavirusun əsas simptomunun səbəbi - FOTO, VİDEO . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu “Buzlu şüşə”nədir? Koronavirusun əsas simptomunun səbəbi - FOTO, VİDEO hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane “Buzlu şüşə”nədir? Koronavirusun əsas simptomunun səbəbi - FOTO, VİDEO iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir “Buzlu şüşə”nədir? Koronavirusun əsas simptomunun səbəbi - FOTO, VİDEO" demiştim.

"Keşke iyi bir x “Buzlu şüşə”nədir? Koronavirusun əsas simptomunun səbəbi - FOTO, VİDEO olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son “Buzlu şüşə”nədir? Koronavirusun əsas simptomunun səbəbi - FOTO, VİDEO

"Şimdi kötüler için “Buzlu şüşə”nədir? Koronavirusun əsas simptomunun səbəbi - FOTO, VİDEO" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici “Buzlu şüşə”nədir? Koronavirusun əsas simptomunun səbəbi - FOTO, VİDEO Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir “Buzlu şüşə”nədir? Koronavirusun əsas simptomunun səbəbi - FOTO, VİDEO başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni “Buzlu şüşə”nədir? Koronavirusun əsas simptomunun səbəbi - FOTO, VİDEO köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda “Buzlu şüşə”nədir? Koronavirusun əsas simptomunun səbəbi - FOTO, VİDEO .

Bugünün “Buzlu şüşə”nədir? Koronavirusun əsas simptomunun səbəbi - FOTO, VİDEO

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Bənzər paylaşımlar
190 manat almaq ucun qeydiyyat