D vitamini koronavirusla mübarizə etməyə yardım edəcək

D vitamini koronavirusla mübarizə etməyə yardım edəcək

İrlandiya alimləri sübut edirlər ki, D vitamini respirator infeksiyalardan qoruyur, immun sistemini gücləndirir və antibiotiklərin qəbulunu azaltmağa yardım edir.

Saglamolun.com xarici KİV-lərə istinadla bildirir ki, alimlər yaşı 50-dən yuxarı olan və gün şüalarını az qəbul edən insanlara profilkatik olaraq D vitaminini qəbul etməyi tövsiyə edirlər. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

“D vitamini aşağı tənəffüs yollarının infeksiyalarının profilaktikasında, xüsusilə yaşlı insanlarda, çox vacibdir. Bir araşdırma göstərib ki, D vitaminin qəbulu bu riski 2 dəfə azaldır. Bundan əlavə D vitamini sümük və əzələlərin sağlamlığı üçün çox önəmlidir,”- İrlandiyalı professor Rouz Enn Kenni qeyd edib.

Nəzərinizə çatdıraq ki, koronavirus məhz aşağı tənəffüs yollarını zədələyir. Koronavirusun ağır fəsadlarının xüsusilə atipik pnevmoniyanın riski yaşlı insanlarda cavanlarla müqayisədə daha yüksəkdir.

Diqqət! D vitaminini yalnız həkim məsləhətləşdikdən sonra qəbul etmək olar.Reklam yeri

D vitamini koronavirusla mübarizə etməyə yardım edəcək

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım D vitamini koronavirusla mübarizə etməyə yardım edəcək . tanıtımı. D vitamini koronavirusla mübarizə etməyə yardım edəcək , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. D vitamini koronavirusla mübarizə etməyə yardım edəcək hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

D vitamini koronavirusla mübarizə etməyə yardım edəcək

D vitamini koronavirusla mübarizə etməyə yardım edəcək her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak D vitamini koronavirusla mübarizə etməyə yardım edəcək ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

D vitamini koronavirusla mübarizə etməyə yardım edəcək, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

D vitamini koronavirusla mübarizə etməyə yardım edəcək

Her etkinlik için gerçek şu ki, D vitamini koronavirusla mübarizə etməyə yardım edəcək . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu D vitamini koronavirusla mübarizə etməyə yardım edəcək hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane D vitamini koronavirusla mübarizə etməyə yardım edəcək iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir D vitamini koronavirusla mübarizə etməyə yardım edəcək" demiştim.

"Keşke iyi bir x D vitamini koronavirusla mübarizə etməyə yardım edəcək olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son D vitamini koronavirusla mübarizə etməyə yardım edəcək

"Şimdi kötüler için D vitamini koronavirusla mübarizə etməyə yardım edəcək" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici D vitamini koronavirusla mübarizə etməyə yardım edəcək Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir D vitamini koronavirusla mübarizə etməyə yardım edəcək başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni D vitamini koronavirusla mübarizə etməyə yardım edəcək köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda D vitamini koronavirusla mübarizə etməyə yardım edəcək .

Bugünün D vitamini koronavirusla mübarizə etməyə yardım edəcək

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat