Dəridə bu dəyişikliklər koronavirusa işarə edə bilər

Dəridə bu dəyişikliklər koronavirusa işarə edə bilər

İspaniyanın Hospital Universitario de Mostoles və Hospital Plato mütəxəssisləri 300 koronavirus xəstəsini müayinə etdikdən sonra aşkar ediblər ki, kovid özünü digər simptomlarla yanaşı dəridə əmələ gələn dəyişikliklərlə də büruzə verir.

Belə ki, xəstələrin 19%-də dəridə donvurmaya oxşar əlamətlər əmələ gəlirdi. Belə simptom əsasən koronavirusu yüngül keçirən cavan insanlarda aşkar olunurdu. Dərinin COVID-19-a olan bu reaksiyası 12-20 gün ərzində müalicəsiz keçib gedirdi.   (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Saglamolun.com focus.de-ya istinadla bildirir ki, daha 9% xəstələrdə dəridə suçiçəyi səpgilərinə bənzər  səpgilər müşahidə olunurdu. Bu simptom xəstəliyi orta keçirən insanlarda əmələ gəlirdi. Bu xəstələrdə həmçinin öskürək və qızıdrma kimi simptomlar var idi.

19% xəstələrdə qaşıntılı səpgilər əmələ gəlirdi və dəri soyulurdu. Belə reaksiya əsasən kovidi ağır keçirən xəstələrdə aşkar olunurdu.

Koronavirusun ən ağır dəri simptomu nekrozdur (dəri hüceyrələrinin məhz olması). Nekroz daha çox əl və ayaq barmaqlarında, burun, çənə və qulaqalar ətrafında inkişaf edirdi.    

Reklam yeri

Dəridə bu dəyişikliklər koronavirusa işarə edə bilər

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Dəridə bu dəyişikliklər koronavirusa işarə edə bilər . tanıtımı. Dəridə bu dəyişikliklər koronavirusa işarə edə bilər , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Dəridə bu dəyişikliklər koronavirusa işarə edə bilər hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Dəridə bu dəyişikliklər koronavirusa işarə edə bilər

Dəridə bu dəyişikliklər koronavirusa işarə edə bilər her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Dəridə bu dəyişikliklər koronavirusa işarə edə bilər ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Dəridə bu dəyişikliklər koronavirusa işarə edə bilər, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Dəridə bu dəyişikliklər koronavirusa işarə edə bilər

Her etkinlik için gerçek şu ki, Dəridə bu dəyişikliklər koronavirusa işarə edə bilər . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Dəridə bu dəyişikliklər koronavirusa işarə edə bilər hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Dəridə bu dəyişikliklər koronavirusa işarə edə bilər iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Dəridə bu dəyişikliklər koronavirusa işarə edə bilər" demiştim.

"Keşke iyi bir x Dəridə bu dəyişikliklər koronavirusa işarə edə bilər olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Dəridə bu dəyişikliklər koronavirusa işarə edə bilər

"Şimdi kötüler için Dəridə bu dəyişikliklər koronavirusa işarə edə bilər" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Dəridə bu dəyişikliklər koronavirusa işarə edə bilər Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Dəridə bu dəyişikliklər koronavirusa işarə edə bilər başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Dəridə bu dəyişikliklər koronavirusa işarə edə bilər köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Dəridə bu dəyişikliklər koronavirusa işarə edə bilər .

Bugünün Dəridə bu dəyişikliklər koronavirusa işarə edə bilər

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat