Evə paltarın üzərində koronavirusu gətirmək mümkündürmü?

Evə paltarın üzərində koronavirusu gətirmək mümkündürmü?

Bu haqda Rusiyanın baş heriatrı Olqa Tkaçyova məlumat verib.

Saglamolun.com Москва 24-ə istinadla bildirir ki, həkimin sözlərinə görə, evə paltarın üzərində koronavirusu gətirmək mümkündür.

Araşdırmalar göstərib ki, koronavirus müxtəlif səthlərdə uzun müddət ərzində qala bilir, bəzi səthlərdə hətta 3 günə qədər yaşayır. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Mütəxəssis bildirib ki, çöldən evə qayıtdıqdan sonra dərhal paltarı dəyişmək, üst geyimləri digər paltarlardan ayrı asmaq lazımdır. Ən yaxşı variant onları balkonda açıq havada saxlamaqdır. 2 gündən sonra virus məhv olacaq.

İctimai nəqliyyatdan istifadə etdikdən, supermarket, poliklinika və s. bu kimi yerlərdən qayıtdıqdan sonra bu xüsusilə vacibdir. Koronavirus asqırma, öskürmə, adi nəfəsalma zamanı yayılır. Bir çox hallarda xəstəliyin heç bir simptomu olmayan insan özü də bunu bilmədən koronavirusun daşıyıcısı ola bilər.  

Koronavirus epidemiyası zamanı paltarları isti (60 C) suda yumaq lazımdır.   Reklam yeri

Evə paltarın üzərində koronavirusu gətirmək mümkündürmü?

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Evə paltarın üzərində koronavirusu gətirmək mümkündürmü? . tanıtımı. Evə paltarın üzərində koronavirusu gətirmək mümkündürmü? , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Evə paltarın üzərində koronavirusu gətirmək mümkündürmü? hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Evə paltarın üzərində koronavirusu gətirmək mümkündürmü?

Evə paltarın üzərində koronavirusu gətirmək mümkündürmü? her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Evə paltarın üzərində koronavirusu gətirmək mümkündürmü? ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Evə paltarın üzərində koronavirusu gətirmək mümkündürmü?, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Evə paltarın üzərində koronavirusu gətirmək mümkündürmü?

Her etkinlik için gerçek şu ki, Evə paltarın üzərində koronavirusu gətirmək mümkündürmü? . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Evə paltarın üzərində koronavirusu gətirmək mümkündürmü? hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Evə paltarın üzərində koronavirusu gətirmək mümkündürmü? iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Evə paltarın üzərində koronavirusu gətirmək mümkündürmü?" demiştim.

"Keşke iyi bir x Evə paltarın üzərində koronavirusu gətirmək mümkündürmü? olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Evə paltarın üzərində koronavirusu gətirmək mümkündürmü?

"Şimdi kötüler için Evə paltarın üzərində koronavirusu gətirmək mümkündürmü?" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Evə paltarın üzərində koronavirusu gətirmək mümkündürmü? Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Evə paltarın üzərində koronavirusu gətirmək mümkündürmü? başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Evə paltarın üzərində koronavirusu gətirmək mümkündürmü? köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Evə paltarın üzərində koronavirusu gətirmək mümkündürmü? .

Bugünün Evə paltarın üzərində koronavirusu gətirmək mümkündürmü?

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat