Harri Potterin müəllifini koronavirusdan xüsusi nəfəsalma metodikası sağaldıb – VİDEO

Harri Potterin müəllifini koronavirusdan xüsusi nəfəsalma metodikası sağaldıb – VİDEO

Məşhur yazıcı, Harri Potter haqqında romanların müəllifi Coan Roulinq koronavirusdan sağalıb. Saglamolun.com kp.ru-ya istinadla bildirir ki, yazıçı bu haqda Tvitterdə məlumat verib.

Roulinqin sözlərinə görə, son 2 həftə ərzində o xəstə idi və onda koronavirusun bütün simptomları var idi. Qadın müntəzəm olaraq xüsusi nəfəsalma məşğələlərini edirdi. Bu məşğələləri ona həyat yoldaşı həkim-anestezioloq Nil Maykl Mürrey töviyyə edib. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

“Mən tam sağalmışam və bu məşğələlər mənə çox kömək etdi”, - yazıçı bildirib.

Coan Roulinq metodikanın videosunu Tvitterdə yerləşdirib. Videoda Queens Hospital-ın həkimi Sarfaraz Munşi ağciyərin fəaliyyətini yaxşılaşdıran metodikanı təqdim edir: “Sizdə aktiv koronavirus infeksiyası varsa, ağciyərinizin fəaliyyətini yaxşılaşdırmaq lazımdır ki, orqanizm oksigenlə daha yaxşı təmin olunsun. Burada yeganə yol nəfəsalma məşğələləridir. Koronavirusa yoluxduğunuz ilk gündən başlayın. Lakin yoluxmazdan qabaq başlasanız, daha yaxşıdır.

“Düz oturun. Dərindən nəfəs alın və 5 saniyə saxlayın. Sonra yavaş-yavaş nəfəsinizi buraxın. Bunu 5 dəfə edin. 6-cı dəfə nəfəs alın, 5 saniyə saxlayın və sonra bərk öskürün. Öskürəndə ağzınıza salfet və ya dəsmal tutun. Bütün bunları 2 dəfə edin.

Daha sonra qarın üstə uzanın və adi vaxtlardan bir qədər daha dərin nəfəs alın.

Bu məşğələləri müntəzəm olaraq təkrarlayın”.  Reklam yeri

Harri Potterin müəllifini koronavirusdan xüsusi nəfəsalma metodikası sağaldıb – VİDEO

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Harri Potterin müəllifini koronavirusdan xüsusi nəfəsalma metodikası sağaldıb – VİDEO . tanıtımı. Harri Potterin müəllifini koronavirusdan xüsusi nəfəsalma metodikası sağaldıb – VİDEO , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Harri Potterin müəllifini koronavirusdan xüsusi nəfəsalma metodikası sağaldıb – VİDEO hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Harri Potterin müəllifini koronavirusdan xüsusi nəfəsalma metodikası sağaldıb – VİDEO

Harri Potterin müəllifini koronavirusdan xüsusi nəfəsalma metodikası sağaldıb – VİDEO her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Harri Potterin müəllifini koronavirusdan xüsusi nəfəsalma metodikası sağaldıb – VİDEO ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Harri Potterin müəllifini koronavirusdan xüsusi nəfəsalma metodikası sağaldıb – VİDEO, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Harri Potterin müəllifini koronavirusdan xüsusi nəfəsalma metodikası sağaldıb – VİDEO

Her etkinlik için gerçek şu ki, Harri Potterin müəllifini koronavirusdan xüsusi nəfəsalma metodikası sağaldıb – VİDEO . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Harri Potterin müəllifini koronavirusdan xüsusi nəfəsalma metodikası sağaldıb – VİDEO hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Harri Potterin müəllifini koronavirusdan xüsusi nəfəsalma metodikası sağaldıb – VİDEO iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Harri Potterin müəllifini koronavirusdan xüsusi nəfəsalma metodikası sağaldıb – VİDEO" demiştim.

"Keşke iyi bir x Harri Potterin müəllifini koronavirusdan xüsusi nəfəsalma metodikası sağaldıb – VİDEO olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Harri Potterin müəllifini koronavirusdan xüsusi nəfəsalma metodikası sağaldıb – VİDEO

"Şimdi kötüler için Harri Potterin müəllifini koronavirusdan xüsusi nəfəsalma metodikası sağaldıb – VİDEO" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Harri Potterin müəllifini koronavirusdan xüsusi nəfəsalma metodikası sağaldıb – VİDEO Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Harri Potterin müəllifini koronavirusdan xüsusi nəfəsalma metodikası sağaldıb – VİDEO başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Harri Potterin müəllifini koronavirusdan xüsusi nəfəsalma metodikası sağaldıb – VİDEO köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Harri Potterin müəllifini koronavirusdan xüsusi nəfəsalma metodikası sağaldıb – VİDEO .

Bugünün Harri Potterin müəllifini koronavirusdan xüsusi nəfəsalma metodikası sağaldıb – VİDEO

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat