İmmunitet, ürək və ağciyəri möhkəmləndirən ƏN SADƏ VASİTƏ

İmmunitet, ürək və ağciyəri möhkəmləndirən ƏN SADƏ VASİTƏ

Müxtəlif ölkələrdə aparılmış araşdırmalar dəfələrlə sübut edib ki, gülüş təbii antidepressant, agrikəsici və immunomodulyatordur.

Saglamolun.com bildirir ki, gülüş zamanı orqanizmdə stress hormonlarının səviyyəsi düşür, xoşbəxtlik hormonlarının səviyyəsi isə əksinə qalxır. Bu bütün orqanizmə çox müsbət təsir edir.

Sübut olunub ki, gülüş immun sistemini möhkəmləndirir, immun hüceyrələrinin ifrazının artmasını stimullaşdırır. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Gülüş əla nəfəs gimnastikasıdır. Gülüş zamanı agciyər daha yaxşı işləyir, təmizlənir, möhkəmlənir.

Gülmək ürək-damar sisteminin fəaliyyətini, qan dövranını yaxşılaşdırır. Məhz bu səbəbdən həkimlər ürək xəstəliklərindən əziyyət çəkən insanlara stresdən uzaq olmağı, daha çox müsbət emosiyalar almağı, sevinməyi, gülməyi tövsiyyə edirlər.

Bir çoxları bilir ki, gülmək ağrıları azaldır. Amerika onkoloqları maraqlı eksperiment aparıblar. Həkimlər bir qrup xəstələrə komediyaları, gülməli verlişləri və şouları baxmağı tövsiyyə edirdilər. Nəticədə bu pasiyentlər ağrılardan daha az əziyyət çəkirdi, onlara daha az ağrıkəsici dərmanlar tələb olunurdu.

Gülüş insana güc və gümrahlıq bəhş edir, stres, həyacan, depressiyanı azaldır.

Hal hazırda bütün dünya koronavirus pandemiyasını yaşayır. Bir çoxları bunun nəticəsində stres, qorxu və təşvişə düşüb. Mütəxəssislər pandemiya və karantini daha asan keçirmək üçün yaxşı komediya, şou və gülməli verlişləri baxmağı tövsiyyə edirlər.

Gülün ki, sağlam olasınız!Reklam yeri

İmmunitet, ürək və ağciyəri möhkəmləndirən ƏN SADƏ VASİTƏ

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım İmmunitet, ürək və ağciyəri möhkəmləndirən ƏN SADƏ VASİTƏ . tanıtımı. İmmunitet, ürək və ağciyəri möhkəmləndirən ƏN SADƏ VASİTƏ , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. İmmunitet, ürək və ağciyəri möhkəmləndirən ƏN SADƏ VASİTƏ hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

İmmunitet, ürək və ağciyəri möhkəmləndirən ƏN SADƏ VASİTƏ

İmmunitet, ürək və ağciyəri möhkəmləndirən ƏN SADƏ VASİTƏ her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak İmmunitet, ürək və ağciyəri möhkəmləndirən ƏN SADƏ VASİTƏ ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

İmmunitet, ürək və ağciyəri möhkəmləndirən ƏN SADƏ VASİTƏ, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

İmmunitet, ürək və ağciyəri möhkəmləndirən ƏN SADƏ VASİTƏ

Her etkinlik için gerçek şu ki, İmmunitet, ürək və ağciyəri möhkəmləndirən ƏN SADƏ VASİTƏ . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu İmmunitet, ürək və ağciyəri möhkəmləndirən ƏN SADƏ VASİTƏ hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane İmmunitet, ürək və ağciyəri möhkəmləndirən ƏN SADƏ VASİTƏ iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir İmmunitet, ürək və ağciyəri möhkəmləndirən ƏN SADƏ VASİTƏ" demiştim.

"Keşke iyi bir x İmmunitet, ürək və ağciyəri möhkəmləndirən ƏN SADƏ VASİTƏ olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son İmmunitet, ürək və ağciyəri möhkəmləndirən ƏN SADƏ VASİTƏ

"Şimdi kötüler için İmmunitet, ürək və ağciyəri möhkəmləndirən ƏN SADƏ VASİTƏ" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici İmmunitet, ürək və ağciyəri möhkəmləndirən ƏN SADƏ VASİTƏ Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir İmmunitet, ürək və ağciyəri möhkəmləndirən ƏN SADƏ VASİTƏ başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni İmmunitet, ürək və ağciyəri möhkəmləndirən ƏN SADƏ VASİTƏ köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda İmmunitet, ürək və ağciyəri möhkəmləndirən ƏN SADƏ VASİTƏ .

Bugünün İmmunitet, ürək və ağciyəri möhkəmləndirən ƏN SADƏ VASİTƏ

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat