İsrailli həkim: Koronavirusu antibiotiklərin köməyi ilə müalicə etmək cinayətdir - VİDEO

İsrailli həkim: Koronavirusu antibiotiklərin köməyi ilə müalicə etmək cinayətdir - VİDEO

Uzun müddət ərzində koronaviruslu xəstələrin müalicəsi ilə məşğul olan israilli həkim reanimatoloq-anestezioloq Boris Bril kovidin müalicəsi, profilaktikası, infeksiyanın ağırlaşmaları və s. haqqında çox maraqlı məlumatları təqdim edib.

Həkim bildirib ki, koronavirusu soyuqdəymə və qripdən ayıran bəzi simptomlar var. Bu yüksək olmayan qızıdırma fonunda oynaq və əzələlərdə güclü ağrılar və həmçinin iy və dadbilmənin itməsidir (bu zaman xəstədə zökəm olmur). (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Doktor Bril koronavirusun müalicəsi haqqında danışanda xüsusilə qeyd edib ki, koronavirus İsrail və digər qabaqcıl ölkələrdə post-sovet ölkələrlə (bizim ölkə də bu siyahıya daxildir) müqayisədə tam fərqli şəkildə müalicə olunur. Belə ki, İsraildə kovidin müalicəsində antibiotiklərdən istifadə olunmur. “Antibiotiklərin istifadəsi koronavirusdan ölüm və ağırlaşmaların hallarını artırıb. Antibiotikləri profilaktik məqsədlərlə təyin etmək cəfəngiyatdır və bu xəstəliyin gedişatını daha da ağırlaşdırır. Antibiotiklərdən istifadə edəndə xəstədə ağır bakterial infeksiyalar daha da artır. Koronavirus zamanı antibiotiklərdən istifadə cinayətdir. Antibiotiklər ağciyərin funksiyasını bərpa etmir, əksinə super infeksiyaların inkişafına səbəb olur. Antibiotiklərin istifadəsindən ölüm halları kovid nəticəsində ölümlərdən daha çoxdur” – həkim bildirib.

KT haqqında danışanda həkim qeyd edib ki, bu müayinə koronavirusun diaqnostikası deyil, haqqında çox danışılan “buzlu şüşə” isə kovidin simptomu sayılmır. Bu səbəbdən KT-dən keçmək lazım deyil. “Bu mənim fikrim deyil. Bu bütün dünyada belədir. Post-sovet ölkələrdən başqa” – həkim əlavə edib.   

Daha ətraflı VİDEO-da baxın:Reklam yeri

İsrailli həkim: Koronavirusu antibiotiklərin köməyi ilə müalicə etmək cinayətdir - VİDEO

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım İsrailli həkim: Koronavirusu antibiotiklərin köməyi ilə müalicə etmək cinayətdir - VİDEO . tanıtımı. İsrailli həkim: Koronavirusu antibiotiklərin köməyi ilə müalicə etmək cinayətdir - VİDEO , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. İsrailli həkim: Koronavirusu antibiotiklərin köməyi ilə müalicə etmək cinayətdir - VİDEO hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

İsrailli həkim: Koronavirusu antibiotiklərin köməyi ilə müalicə etmək cinayətdir - VİDEO

İsrailli həkim: Koronavirusu antibiotiklərin köməyi ilə müalicə etmək cinayətdir - VİDEO her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak İsrailli həkim: Koronavirusu antibiotiklərin köməyi ilə müalicə etmək cinayətdir - VİDEO ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

İsrailli həkim: Koronavirusu antibiotiklərin köməyi ilə müalicə etmək cinayətdir - VİDEO, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

İsrailli həkim: Koronavirusu antibiotiklərin köməyi ilə müalicə etmək cinayətdir - VİDEO

Her etkinlik için gerçek şu ki, İsrailli həkim: Koronavirusu antibiotiklərin köməyi ilə müalicə etmək cinayətdir - VİDEO . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu İsrailli həkim: Koronavirusu antibiotiklərin köməyi ilə müalicə etmək cinayətdir - VİDEO hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane İsrailli həkim: Koronavirusu antibiotiklərin köməyi ilə müalicə etmək cinayətdir - VİDEO iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir İsrailli həkim: Koronavirusu antibiotiklərin köməyi ilə müalicə etmək cinayətdir - VİDEO" demiştim.

"Keşke iyi bir x İsrailli həkim: Koronavirusu antibiotiklərin köməyi ilə müalicə etmək cinayətdir - VİDEO olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son İsrailli həkim: Koronavirusu antibiotiklərin köməyi ilə müalicə etmək cinayətdir - VİDEO

"Şimdi kötüler için İsrailli həkim: Koronavirusu antibiotiklərin köməyi ilə müalicə etmək cinayətdir - VİDEO" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici İsrailli həkim: Koronavirusu antibiotiklərin köməyi ilə müalicə etmək cinayətdir - VİDEO Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir İsrailli həkim: Koronavirusu antibiotiklərin köməyi ilə müalicə etmək cinayətdir - VİDEO başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni İsrailli həkim: Koronavirusu antibiotiklərin köməyi ilə müalicə etmək cinayətdir - VİDEO köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda İsrailli həkim: Koronavirusu antibiotiklərin köməyi ilə müalicə etmək cinayətdir - VİDEO .

Bugünün İsrailli həkim: Koronavirusu antibiotiklərin köməyi ilə müalicə etmək cinayətdir - VİDEO

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat