İsrailli həkim koronavirusun SƏHV MÜALİCƏSİ haqqında

İsrailli həkim koronavirusun SƏHV MÜALİCƏSİ haqqında

Koronavirus infeksiyasını virus əleyhinə preparatlar, antibiotiklər, QİÇS əleyhinə preparatlar, vitaminlər və sinklə müalicə etmək düzgün deyil.

Saglamolun.com medikforum-a istinadla bildirir ki, bu haqda tanınmış israilli həkim anestezioloq, reanimatoloq Boris Bril öz Instagram hesabında paylaşım edib. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Həkimin sözlərinə görə, koronavirus infeksiyası pnevmoniya deyil, bu müxtəlif orqan və sistemləri zədələyən sistem xəstəlikdir.

“”Pnevmoniya” diaqnozu səhvdir və düzgün olmayan antibiotikoterapiyaya səbəb olur”, - həkim bildirib.

Həmçinin reanimatoloqun fikrinə görə, QİÇS əleyhinə preparatlar, hidroksixloroxin, tamiflü, plakvenil, azitromisin, vitaminlər və sinklə müalicə metodikaları səhvdir.

“Arbidol, qalavit, inqaverin, interferon damcıları və vafarin dərman preparatları deyil və onlar heç bir xəstəliyi və o cümlədən kovidi müalicə etmir”, - mütəxəssis bildirib.

Xəstəliyin yüngül forması (saturasiya 92-100%, qızdırma 38,5 C-dən yuxarı qalxmır) bol maye və parasetamolun köməyi ilə müalicə olunur. Həmçinin sakitlik və nəfəs gimnastikası lazımdır.

Orta və ağır formaları xəstəxana şəraitində müalicə olunmalıdır. “Əgər analizlərdə leykositoz (leykositlərin artması) yoxdursa, antibiotiklərdən istifadəsinin mənası yoxdur”  - həkim qeyd edib.  

Reklam yeri

İsrailli həkim koronavirusun SƏHV MÜALİCƏSİ haqqında

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım İsrailli həkim koronavirusun SƏHV MÜALİCƏSİ haqqında . tanıtımı. İsrailli həkim koronavirusun SƏHV MÜALİCƏSİ haqqında , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. İsrailli həkim koronavirusun SƏHV MÜALİCƏSİ haqqında hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

İsrailli həkim koronavirusun SƏHV MÜALİCƏSİ haqqında

İsrailli həkim koronavirusun SƏHV MÜALİCƏSİ haqqında her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak İsrailli həkim koronavirusun SƏHV MÜALİCƏSİ haqqında ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

İsrailli həkim koronavirusun SƏHV MÜALİCƏSİ haqqında, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

İsrailli həkim koronavirusun SƏHV MÜALİCƏSİ haqqında

Her etkinlik için gerçek şu ki, İsrailli həkim koronavirusun SƏHV MÜALİCƏSİ haqqında . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu İsrailli həkim koronavirusun SƏHV MÜALİCƏSİ haqqında hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane İsrailli həkim koronavirusun SƏHV MÜALİCƏSİ haqqında iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir İsrailli həkim koronavirusun SƏHV MÜALİCƏSİ haqqında" demiştim.

"Keşke iyi bir x İsrailli həkim koronavirusun SƏHV MÜALİCƏSİ haqqında olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son İsrailli həkim koronavirusun SƏHV MÜALİCƏSİ haqqında

"Şimdi kötüler için İsrailli həkim koronavirusun SƏHV MÜALİCƏSİ haqqında" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici İsrailli həkim koronavirusun SƏHV MÜALİCƏSİ haqqında Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir İsrailli həkim koronavirusun SƏHV MÜALİCƏSİ haqqında başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni İsrailli həkim koronavirusun SƏHV MÜALİCƏSİ haqqında köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda İsrailli həkim koronavirusun SƏHV MÜALİCƏSİ haqqında .

Bugünün İsrailli həkim koronavirusun SƏHV MÜALİCƏSİ haqqında

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat