İtaliyada koronavirusdan ölənlərin əksəriyyəti bu xəstəlikdən əziyyət çəkirdi

İtaliyada koronavirusdan ölənlərin əksəriyyəti bu xəstəlikdən əziyyət çəkirdi

COVID-19-dan ölənlərin 99%-i ağır patologiyaları olan yaşlı insanlardır. Saglamolun.com Daily Mail-ə istinadla bildirir ki, İtaliyanın Milli Səhiyyə İnstitutunun mütəxəssisləri bu nəticəyə gəliblər.

Mütəxəssislər koronavirusdan ölən yüzlərlə insanın məlumatlarını analiz etdikdən sonra aşkar ediblər ki, ölənlərin 76,1% hipertoniyadan əziyyət çəkidir.

2-ci yerdə (35,5%) diabet, 3-cü yerdə (33%) ürək xəstəlikləri gedir. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Mütəxəssislər məhz hipertoniyanın koronavirusdan ölümünün riskinin artmasını virusun bəzi özəllikləri ilə əlaqələndirirlər.

Beləliklə, hipertoniyadan əziyyət çəkən yaşlı insanlar öz sağlamlığına qarşı daha diqqətli olmalı, profilaktik qaydalarına ciddi riayət etməlidir.

Bu mənadə dövlətimiz tərəfindən 65 yaşdan yuxarı insanlar üçün tətbiq edilmiş ciddi karantin tədbirləri olduqca düzgün və vacib addımdır.  Reklam yeri

İtaliyada koronavirusdan ölənlərin əksəriyyəti bu xəstəlikdən əziyyət çəkirdi

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım İtaliyada koronavirusdan ölənlərin əksəriyyəti bu xəstəlikdən əziyyət çəkirdi . tanıtımı. İtaliyada koronavirusdan ölənlərin əksəriyyəti bu xəstəlikdən əziyyət çəkirdi , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. İtaliyada koronavirusdan ölənlərin əksəriyyəti bu xəstəlikdən əziyyət çəkirdi hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

İtaliyada koronavirusdan ölənlərin əksəriyyəti bu xəstəlikdən əziyyət çəkirdi

İtaliyada koronavirusdan ölənlərin əksəriyyəti bu xəstəlikdən əziyyət çəkirdi her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak İtaliyada koronavirusdan ölənlərin əksəriyyəti bu xəstəlikdən əziyyət çəkirdi ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

İtaliyada koronavirusdan ölənlərin əksəriyyəti bu xəstəlikdən əziyyət çəkirdi, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

İtaliyada koronavirusdan ölənlərin əksəriyyəti bu xəstəlikdən əziyyət çəkirdi

Her etkinlik için gerçek şu ki, İtaliyada koronavirusdan ölənlərin əksəriyyəti bu xəstəlikdən əziyyət çəkirdi . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu İtaliyada koronavirusdan ölənlərin əksəriyyəti bu xəstəlikdən əziyyət çəkirdi hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane İtaliyada koronavirusdan ölənlərin əksəriyyəti bu xəstəlikdən əziyyət çəkirdi iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir İtaliyada koronavirusdan ölənlərin əksəriyyəti bu xəstəlikdən əziyyət çəkirdi" demiştim.

"Keşke iyi bir x İtaliyada koronavirusdan ölənlərin əksəriyyəti bu xəstəlikdən əziyyət çəkirdi olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son İtaliyada koronavirusdan ölənlərin əksəriyyəti bu xəstəlikdən əziyyət çəkirdi

"Şimdi kötüler için İtaliyada koronavirusdan ölənlərin əksəriyyəti bu xəstəlikdən əziyyət çəkirdi" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici İtaliyada koronavirusdan ölənlərin əksəriyyəti bu xəstəlikdən əziyyət çəkirdi Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir İtaliyada koronavirusdan ölənlərin əksəriyyəti bu xəstəlikdən əziyyət çəkirdi başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni İtaliyada koronavirusdan ölənlərin əksəriyyəti bu xəstəlikdən əziyyət çəkirdi köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda İtaliyada koronavirusdan ölənlərin əksəriyyəti bu xəstəlikdən əziyyət çəkirdi .

Bugünün İtaliyada koronavirusdan ölənlərin əksəriyyəti bu xəstəlikdən əziyyət çəkirdi

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat