Koronavirus adi soyuqdəymə kimi müalicə olunmalıdır – Tanınmış həkim

Koronavirus adi soyuqdəymə kimi müalicə olunmalıdır – Tanınmış həkim

Tanınmış rusiyalı tele-həkim Yelena Malışeva “Dobroye utro” (Rusiyanın 1-ci kanalı) verilişində bildirib ki, ev şəraitində koronavirus adi soyuqdəymə kimi müalicə olunmalıdır.

Həkim bildirib ki, bir çox insanlar koronavirusun müalicəsi üçün uyğun olmayan dərmanları istifadə edirlər: “Apteklərdən kütləvi şəkildə koronavirusun müalicəsində istifadə olunmayan preparatlar, məsələn antibiotiklər alınır”. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Həkimin sözlərinə görə, müşahidələr göstərir ki, koronavirusun müalicəsində antikoaqulyantlar (qanı duruldan preparatlar) və deksametazon effektlidir. Onların istifadəsi koronavirusun ağır forması zamanı ölüm hallarını azaldır: “Lakin bu preparatlar yalnız xəstəxana şəraitində istifadə olunmalıdır. Ev şəraitində isə koronavirus adi soyuqdəymə kimi müalicə olunmalıdır”.     

Diqqətinizə çatdıraq ki, soyuqdəymə simptomatik şəklində müalicə olunur: qızdırma yüksəkdirsə, qızdırmasalan preparatlar, burun tutulubsa – burun damcıları, öskürək varsa – öskürəyi yumşaldan, bəlğəmgətirici preparatlar istifadə olunur. Soyuqdəymə zamanı çoxlu maye içmək (2 l), mümkün qədər çox yatmaq və dincəlmək, yüngül qidaları qəbul etmək lazımdır.  

Reklam yeri

Koronavirus adi soyuqdəymə kimi müalicə olunmalıdır – Tanınmış həkim

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Koronavirus adi soyuqdəymə kimi müalicə olunmalıdır – Tanınmış həkim . tanıtımı. Koronavirus adi soyuqdəymə kimi müalicə olunmalıdır – Tanınmış həkim , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Koronavirus adi soyuqdəymə kimi müalicə olunmalıdır – Tanınmış həkim hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Koronavirus adi soyuqdəymə kimi müalicə olunmalıdır – Tanınmış həkim

Koronavirus adi soyuqdəymə kimi müalicə olunmalıdır – Tanınmış həkim her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Koronavirus adi soyuqdəymə kimi müalicə olunmalıdır – Tanınmış həkim ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Koronavirus adi soyuqdəymə kimi müalicə olunmalıdır – Tanınmış həkim, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Koronavirus adi soyuqdəymə kimi müalicə olunmalıdır – Tanınmış həkim

Her etkinlik için gerçek şu ki, Koronavirus adi soyuqdəymə kimi müalicə olunmalıdır – Tanınmış həkim . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Koronavirus adi soyuqdəymə kimi müalicə olunmalıdır – Tanınmış həkim hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Koronavirus adi soyuqdəymə kimi müalicə olunmalıdır – Tanınmış həkim iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Koronavirus adi soyuqdəymə kimi müalicə olunmalıdır – Tanınmış həkim" demiştim.

"Keşke iyi bir x Koronavirus adi soyuqdəymə kimi müalicə olunmalıdır – Tanınmış həkim olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Koronavirus adi soyuqdəymə kimi müalicə olunmalıdır – Tanınmış həkim

"Şimdi kötüler için Koronavirus adi soyuqdəymə kimi müalicə olunmalıdır – Tanınmış həkim" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Koronavirus adi soyuqdəymə kimi müalicə olunmalıdır – Tanınmış həkim Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Koronavirus adi soyuqdəymə kimi müalicə olunmalıdır – Tanınmış həkim başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Koronavirus adi soyuqdəymə kimi müalicə olunmalıdır – Tanınmış həkim köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Koronavirus adi soyuqdəymə kimi müalicə olunmalıdır – Tanınmış həkim .

Bugünün Koronavirus adi soyuqdəymə kimi müalicə olunmalıdır – Tanınmış həkim

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat