Koronavirus ağciyəri bu hala salır – VİDEO

Koronavirus ağciyəri bu hala salır – VİDEO

Corc Vaşınqton Universitetində (ABŞ) çalışan torakal cərrah Kim Mortman koronavirus xəstələrinin müalicəsi ilə məşğuldur.

Saglamolun.com xarici KİV-lərə istinadla bildirir ki, doktor Mortman  koronavirusun ağciyərə təsirini və bu virusun təhlükəsini göstərmək üçün koronavirusa yoluxmuş insanın ağciyərinin virtual görünüşünü hazırlayıb. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Həkim qeyd edir ki, koronavirus pnevmoniyası zamanı ağciyərin hər hansı bir hissəi deyil, bütün orqan zədələnir. Məhz bu səbəbdən xəstələrin bir hissəsinin vəziyyəti çox tez ağırlaşır və onlar müstəqil şəkildə nəfəs ala bilmədiyi üçün süni tənəffüs aparatlarına qoşulurlar. Videoda sarı rəngdə olan sahələr iltihablaşmış sahələrdir.    

Həkim vurğulayıb ki, belə ağır fəsadlar tək yaşlı insanlarda deyil, cavanlarda da inkişaf edə bilər.

“Koronavirus ağır ağciyər iltihabına səbəb olur. İltihab azalanda ağciyər toxumasında çapıqlar yaranır ki, bu da insana uzun müddət ərzində normal nəfəs almağa mane olur” , - Kim Mortman qeyd edir.

“İnsanda immuniteti zəiflədən xəstəliklərin olması koronavirusun ağır gedişatının riskini qat-qat artırır. Bu astma və digər xroniki ağciyər xəstəliklərinin və həmçinin artritin müalicəsi üçün steroid preparatlarını qəbul edən insanlara, şəkərli diabet, xərçəng, hipertoniya xəstələrinə aiddir. Biz görürük ki, bu xəstələr koronavirusa qarşı daha həssasdırlar”.Reklam yeri

Koronavirus ağciyəri bu hala salır – VİDEO

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Koronavirus ağciyəri bu hala salır – VİDEO . tanıtımı. Koronavirus ağciyəri bu hala salır – VİDEO , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Koronavirus ağciyəri bu hala salır – VİDEO hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Koronavirus ağciyəri bu hala salır – VİDEO

Koronavirus ağciyəri bu hala salır – VİDEO her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Koronavirus ağciyəri bu hala salır – VİDEO ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Koronavirus ağciyəri bu hala salır – VİDEO, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Koronavirus ağciyəri bu hala salır – VİDEO

Her etkinlik için gerçek şu ki, Koronavirus ağciyəri bu hala salır – VİDEO . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Koronavirus ağciyəri bu hala salır – VİDEO hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Koronavirus ağciyəri bu hala salır – VİDEO iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Koronavirus ağciyəri bu hala salır – VİDEO" demiştim.

"Keşke iyi bir x Koronavirus ağciyəri bu hala salır – VİDEO olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Koronavirus ağciyəri bu hala salır – VİDEO

"Şimdi kötüler için Koronavirus ağciyəri bu hala salır – VİDEO" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Koronavirus ağciyəri bu hala salır – VİDEO Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Koronavirus ağciyəri bu hala salır – VİDEO başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Koronavirus ağciyəri bu hala salır – VİDEO köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Koronavirus ağciyəri bu hala salır – VİDEO .

Bugünün Koronavirus ağciyəri bu hala salır – VİDEO

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Bənzər paylaşımlar
190 manat almaq ucun qeydiyyat