Koronavirus pandemiyası nə vaxt bitəcək? Tanınmış həkim CAVAB verib

Koronavirus pandemiyası nə vaxt bitəcək? Tanınmış həkim CAVAB verib

Tanınmış ukraynalı həkim Yevgeniy Komarovskiy öz YouTube-kanalının efirlərindən birində bildirib ki, koronavirus pandemiyası 2022-ci ilin sonuna qədər tam qurtaracaq.

Bu ya peyvəndin, ya da kollektiv immunitetin formalaşması nəticəsində baş verəcək. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Saglamolun.com bildirir ki, Komarovskinin sözlərinə görə, ciddi karantin qaydaları özünü doğrultmur. Karantin qaydaları yüngülləşən kimi epidemiya yenidən alovlanmağa başlayır. Həmçinin karantin iqtisadiyyata çox ciddi zərbə vurur. Belə vəziyyətdə yeganə çıxış yolu kollektiv immunitetdir. Həkim bildirir ki, kollektiv immunitetin formalaşması üçün cəmiyyətin 60%-də anticismlər olmalıdır.

Komarovskinin sözlərinə görə, vaxt keçdikcə COVID-19 qrip kimi olacaq və müəyyən sezonlarda ona yoluxma artacaq. Lakin pandemiya bir də olmayacaq.

Reklam yeri

Koronavirus pandemiyası nə vaxt bitəcək? Tanınmış həkim CAVAB verib

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Koronavirus pandemiyası nə vaxt bitəcək? Tanınmış həkim CAVAB verib . tanıtımı. Koronavirus pandemiyası nə vaxt bitəcək? Tanınmış həkim CAVAB verib , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Koronavirus pandemiyası nə vaxt bitəcək? Tanınmış həkim CAVAB verib hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Koronavirus pandemiyası nə vaxt bitəcək? Tanınmış həkim CAVAB verib

Koronavirus pandemiyası nə vaxt bitəcək? Tanınmış həkim CAVAB verib her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Koronavirus pandemiyası nə vaxt bitəcək? Tanınmış həkim CAVAB verib ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Koronavirus pandemiyası nə vaxt bitəcək? Tanınmış həkim CAVAB verib, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Koronavirus pandemiyası nə vaxt bitəcək? Tanınmış həkim CAVAB verib

Her etkinlik için gerçek şu ki, Koronavirus pandemiyası nə vaxt bitəcək? Tanınmış həkim CAVAB verib . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Koronavirus pandemiyası nə vaxt bitəcək? Tanınmış həkim CAVAB verib hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Koronavirus pandemiyası nə vaxt bitəcək? Tanınmış həkim CAVAB verib iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Koronavirus pandemiyası nə vaxt bitəcək? Tanınmış həkim CAVAB verib" demiştim.

"Keşke iyi bir x Koronavirus pandemiyası nə vaxt bitəcək? Tanınmış həkim CAVAB verib olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Koronavirus pandemiyası nə vaxt bitəcək? Tanınmış həkim CAVAB verib

"Şimdi kötüler için Koronavirus pandemiyası nə vaxt bitəcək? Tanınmış həkim CAVAB verib" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Koronavirus pandemiyası nə vaxt bitəcək? Tanınmış həkim CAVAB verib Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Koronavirus pandemiyası nə vaxt bitəcək? Tanınmış həkim CAVAB verib başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Koronavirus pandemiyası nə vaxt bitəcək? Tanınmış həkim CAVAB verib köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Koronavirus pandemiyası nə vaxt bitəcək? Tanınmış həkim CAVAB verib .

Bugünün Koronavirus pandemiyası nə vaxt bitəcək? Tanınmış həkim CAVAB verib

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat