Koronavirus xəstələrinə ÇOX VACİB TÖVSİYƏ – Pnevmoniyadan qorunmaq üçün...

Koronavirus xəstələrinə ÇOX VACİB TÖVSİYƏ – Pnevmoniyadan qorunmaq üçün...

Koronavirus xəstələri qarın üstə uzanmalıdır. Bu vəziyətdə ağır pnevmoniyanın inkişafı riski azalır.

Saglamolun.com bildirir ki, bu haqda öz Instagram hesabında rusiyalı həkim-infeksionist Anna Qorbunova (Анна Горбунова) məlumat verib. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Həkim bildirib ki, koronavirus zamanı xüsusilə ağciyərin aşağı payları zədələnir. Xəstə günün çox hissəsini bel üstə uzanarsa, bu patoloji proseslərin daha da artmasına səbəb olacaq. Bel üstə uzanan insanın ağciyəri, xüsusilə ağciyərin aşağı payları zəif işləyir, ödem artır, oksigenin orqanizmə daxil olunması zəifləyir. Əksinə isə qarın üstə uzananda ağciyər daha fəal işləyir, ödem və iltihab azalır.

Həkim bildirib ki, koronavirus xəstələri kəskin dövrdə gün ərzində daha çox qarın üstə uzanmalı, nəfəsalma gimnastikasını etməli və 2 l qədər maye qəbul etməlidir. Bu ağciyəri ağır patoloji proseslərin inkişafından qoruyacaq.  

Reklam yeri

Koronavirus xəstələrinə ÇOX VACİB TÖVSİYƏ – Pnevmoniyadan qorunmaq üçün...

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Koronavirus xəstələrinə ÇOX VACİB TÖVSİYƏ – Pnevmoniyadan qorunmaq üçün... . tanıtımı. Koronavirus xəstələrinə ÇOX VACİB TÖVSİYƏ – Pnevmoniyadan qorunmaq üçün... , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Koronavirus xəstələrinə ÇOX VACİB TÖVSİYƏ – Pnevmoniyadan qorunmaq üçün... hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Koronavirus xəstələrinə ÇOX VACİB TÖVSİYƏ – Pnevmoniyadan qorunmaq üçün...

Koronavirus xəstələrinə ÇOX VACİB TÖVSİYƏ – Pnevmoniyadan qorunmaq üçün... her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Koronavirus xəstələrinə ÇOX VACİB TÖVSİYƏ – Pnevmoniyadan qorunmaq üçün... ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Koronavirus xəstələrinə ÇOX VACİB TÖVSİYƏ – Pnevmoniyadan qorunmaq üçün..., özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Koronavirus xəstələrinə ÇOX VACİB TÖVSİYƏ – Pnevmoniyadan qorunmaq üçün...

Her etkinlik için gerçek şu ki, Koronavirus xəstələrinə ÇOX VACİB TÖVSİYƏ – Pnevmoniyadan qorunmaq üçün... . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Koronavirus xəstələrinə ÇOX VACİB TÖVSİYƏ – Pnevmoniyadan qorunmaq üçün... hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Koronavirus xəstələrinə ÇOX VACİB TÖVSİYƏ – Pnevmoniyadan qorunmaq üçün... iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Koronavirus xəstələrinə ÇOX VACİB TÖVSİYƏ – Pnevmoniyadan qorunmaq üçün..." demiştim.

"Keşke iyi bir x Koronavirus xəstələrinə ÇOX VACİB TÖVSİYƏ – Pnevmoniyadan qorunmaq üçün... olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Koronavirus xəstələrinə ÇOX VACİB TÖVSİYƏ – Pnevmoniyadan qorunmaq üçün...

"Şimdi kötüler için Koronavirus xəstələrinə ÇOX VACİB TÖVSİYƏ – Pnevmoniyadan qorunmaq üçün..." Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Koronavirus xəstələrinə ÇOX VACİB TÖVSİYƏ – Pnevmoniyadan qorunmaq üçün... Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Koronavirus xəstələrinə ÇOX VACİB TÖVSİYƏ – Pnevmoniyadan qorunmaq üçün... başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Koronavirus xəstələrinə ÇOX VACİB TÖVSİYƏ – Pnevmoniyadan qorunmaq üçün... köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Koronavirus xəstələrinə ÇOX VACİB TÖVSİYƏ – Pnevmoniyadan qorunmaq üçün... .

Bugünün Koronavirus xəstələrinə ÇOX VACİB TÖVSİYƏ – Pnevmoniyadan qorunmaq üçün...

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat