Koronavirus xəstəsi səhər lətifə danışa, axşam isə boğulmağa başlaya bilər

Koronavirus xəstəsi səhər lətifə danışa, axşam isə boğulmağa başlaya bilər

Koronavirus yeni ştamm olduğundan onun inkişafı və gedişatı hətta mütəxəssislərə olduqca qəribə, “məntiqsiz” görünür.

Koronavirusun bəzi qeyri-adi xüsusiyyətləri adi insanlar arasında şübhələrə, inamsızlığa səbəb olur. Koronavirus haqqında yazan jurnalistlər “Koronavirus yoxdur! Bu mümkün deyil! Camaatı dolayırsınız!” – kimi reaksiyalara artıq öyrəşib. Bu tək bizdə deyil, bütün dünyada belədi. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Koronavirusun gedişatını proqnozlaşdırmaq çox çətin, bəzən hətta mümkünsüzdür. Bu infeksiyanın müalicəsi ilə məşğul olan bir çox həkimlərin sözlərinə görə, koronavirus müxtəlif insanların orqanizmində özünü müxtəlif cür “aparır”. Sanki bu bir deyil, bir neçə virusdu.

Səhər gülən və lətifə danışan xəstə axşam boğulmağa başlaya bilər. Bu həkimləri artıq təəccübləndirmir. Xəstənin vəziyyəti çox kəskin, 1-2 saat ərzində ağırlaşa bilər.

Koronavirus pnevmoniyası adi pnevmoniya kimi inkişaf etmir, daha ağır və sürətli inkişaf edir, az bir müddət ərzində bütün ağciyərə yayılır ki, nəticədə xəstə artıq müstəqil şəkildə nəfəs ala bilmir və süni tənəffüs aparatına qoşulur.

Bir çox hallarda yaş, yanaşı xəstəliklər və s. amillər xəstəliyin proqnozunda böyük rol oynamır. Cavan və sağlam insan koronavirusdan ölə, yaşı 100-dən çox olan isə sağala bilər. Dünyada belə nümunələr çoxdur.

Odur ki, özümüzü və yaxınlarımızı koronavirusdan mümkün qədər qorumalıyıq. Allah bütün xəstələrimizə şəfa verisin! Amin!

M.İsayeva

Reklam yeri

Koronavirus xəstəsi səhər lətifə danışa, axşam isə boğulmağa başlaya bilər

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Koronavirus xəstəsi səhər lətifə danışa, axşam isə boğulmağa başlaya bilər . tanıtımı. Koronavirus xəstəsi səhər lətifə danışa, axşam isə boğulmağa başlaya bilər , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Koronavirus xəstəsi səhər lətifə danışa, axşam isə boğulmağa başlaya bilər hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Koronavirus xəstəsi səhər lətifə danışa, axşam isə boğulmağa başlaya bilər

Koronavirus xəstəsi səhər lətifə danışa, axşam isə boğulmağa başlaya bilər her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Koronavirus xəstəsi səhər lətifə danışa, axşam isə boğulmağa başlaya bilər ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Koronavirus xəstəsi səhər lətifə danışa, axşam isə boğulmağa başlaya bilər, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Koronavirus xəstəsi səhər lətifə danışa, axşam isə boğulmağa başlaya bilər

Her etkinlik için gerçek şu ki, Koronavirus xəstəsi səhər lətifə danışa, axşam isə boğulmağa başlaya bilər . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Koronavirus xəstəsi səhər lətifə danışa, axşam isə boğulmağa başlaya bilər hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Koronavirus xəstəsi səhər lətifə danışa, axşam isə boğulmağa başlaya bilər iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Koronavirus xəstəsi səhər lətifə danışa, axşam isə boğulmağa başlaya bilər" demiştim.

"Keşke iyi bir x Koronavirus xəstəsi səhər lətifə danışa, axşam isə boğulmağa başlaya bilər olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Koronavirus xəstəsi səhər lətifə danışa, axşam isə boğulmağa başlaya bilər

"Şimdi kötüler için Koronavirus xəstəsi səhər lətifə danışa, axşam isə boğulmağa başlaya bilər" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Koronavirus xəstəsi səhər lətifə danışa, axşam isə boğulmağa başlaya bilər Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Koronavirus xəstəsi səhər lətifə danışa, axşam isə boğulmağa başlaya bilər başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Koronavirus xəstəsi səhər lətifə danışa, axşam isə boğulmağa başlaya bilər köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Koronavirus xəstəsi səhər lətifə danışa, axşam isə boğulmağa başlaya bilər .

Bugünün Koronavirus xəstəsi səhər lətifə danışa, axşam isə boğulmağa başlaya bilər

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Bənzər paylaşımlar
190 manat almaq ucun qeydiyyat