Koronavirus zamanı vitamin içməyin! - Həkimdən VACİB XƏBƏRDARLIQ

Koronavirus zamanı vitamin içməyin! - Həkimdən VACİB XƏBƏRDARLIQ

Vitamin qəbul etmək koronavirus infeksiyası da daxil olmaqla, viral xəstəliklər zamanı təhlükəlidir, çünki virusu daha güclü edir və sağalma müddətini ləngidir.

Mədə-bağırsaq sisteminin xəstəlikləri olan insanlar da həkim nəzarəti olmadan vitamin qəbul etməməlidir. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Xazamova İmmunoreksiya Mərkəzinin rəhbəri terapevt Lyudmila Lapa bu barədə TASS-a verdiyi müsahibədə danışıb.

"Viruslar vitaminləri sevir. İnsan virus xəstəliyinə tutulanda vitamin qəbul etməməlidir. Vitaminlər yalnız xəstəliyi dəstəkləyir, çünki viruslar da vitaminlərdən enerji alır. Bu, COVID-19-a da aiddir.

Vitamin qəbul etmək koronavirus infeksiyası da daxil olmaqla xəstəliklərin profilaktikası üçün vacib bir elementdir. Bədənin sağlamlığını qorumaq üçün bərpa edildikdən sonra qəbul edilməlidir. C və D vitaminləri qəbul etməyi məsləhət görürəm. Artıq sağaldıqdan 7-10 gün sonra bu vitaminlər daha effektiv olacaq, çünki zəifləmiş immuniteti bərpa edəcəklər", - terapevt izah edib.

İmmun korreksiya mərkəzinin rəhbəri mədə-bağırsaq xəstəlikləri olan insanlar üçün vitaminlərin təhlükəliliyini də qeyd edib. Ən yaxşı halda bu cür insanlar üçün vitamin qəbul etmək faydalı olmayacaq və ən pis halda vitaminlər bədəndəki toksinlərə çevriləcək və immun sistemini məhv edəcəkdir. Lapa həkim nəzarəti olmadan vitamin qəbul etməkdən çəkinməyi tövsiyə edir, çünki bu hipervitaminləşməyə səbəb ola bilər. (publika.az)

Reklam yeri

Koronavirus zamanı vitamin içməyin! - Həkimdən VACİB XƏBƏRDARLIQ

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Koronavirus zamanı vitamin içməyin! - Həkimdən VACİB XƏBƏRDARLIQ . tanıtımı. Koronavirus zamanı vitamin içməyin! - Həkimdən VACİB XƏBƏRDARLIQ , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Koronavirus zamanı vitamin içməyin! - Həkimdən VACİB XƏBƏRDARLIQ hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Koronavirus zamanı vitamin içməyin! - Həkimdən VACİB XƏBƏRDARLIQ

Koronavirus zamanı vitamin içməyin! - Həkimdən VACİB XƏBƏRDARLIQ her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Koronavirus zamanı vitamin içməyin! - Həkimdən VACİB XƏBƏRDARLIQ ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Koronavirus zamanı vitamin içməyin! - Həkimdən VACİB XƏBƏRDARLIQ, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Koronavirus zamanı vitamin içməyin! - Həkimdən VACİB XƏBƏRDARLIQ

Her etkinlik için gerçek şu ki, Koronavirus zamanı vitamin içməyin! - Həkimdən VACİB XƏBƏRDARLIQ . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Koronavirus zamanı vitamin içməyin! - Həkimdən VACİB XƏBƏRDARLIQ hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Koronavirus zamanı vitamin içməyin! - Həkimdən VACİB XƏBƏRDARLIQ iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Koronavirus zamanı vitamin içməyin! - Həkimdən VACİB XƏBƏRDARLIQ" demiştim.

"Keşke iyi bir x Koronavirus zamanı vitamin içməyin! - Həkimdən VACİB XƏBƏRDARLIQ olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Koronavirus zamanı vitamin içməyin! - Həkimdən VACİB XƏBƏRDARLIQ

"Şimdi kötüler için Koronavirus zamanı vitamin içməyin! - Həkimdən VACİB XƏBƏRDARLIQ" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Koronavirus zamanı vitamin içməyin! - Həkimdən VACİB XƏBƏRDARLIQ Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Koronavirus zamanı vitamin içməyin! - Həkimdən VACİB XƏBƏRDARLIQ başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Koronavirus zamanı vitamin içməyin! - Həkimdən VACİB XƏBƏRDARLIQ köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Koronavirus zamanı vitamin içməyin! - Həkimdən VACİB XƏBƏRDARLIQ .

Bugünün Koronavirus zamanı vitamin içməyin! - Həkimdən VACİB XƏBƏRDARLIQ

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat