Koronavirusa qarşı peyvənd nə zaman hazır ola bilər?

Koronavirusa qarşı peyvənd nə zaman hazır ola bilər?

Hazırda bu sual bütün dünyanı maraqlandırır. Bir çox ölkələrdə koronavirusa qarşı peyvəndlər hazırlanır, sınaqdan keçirilir. Bəs bu peyvənd nə zaman hazır ola bilər?

Saglamolun.com Rusiya KİV-lərinə istinadən bildirir ki, hazırda ABŞ-da yaşayan tanınmış rusiyalı epidemioloq Mixail Favorov bu suala belə cavab verib: (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

“Vaksin çox mürəkkəb məsələdir və burada sualtı daşlar çoxdur. Vaksin infeksiyanın kəskin dövrünü ağırlaşdıra bilər. Biz bunu denge infeksiyasına qarşı peyvənddə görmüşük. Bu səbəbdən vaksin ən tez 2021-ci ildə hazır ola ilər. Bundan sonra isə vaksinləri istehsal etmək, istehsal etdikdən sonra onları yoxlamaq lazımdır... Yəni vaksin çox ciddi işdir və mən dünyanın heç bir ölkəsində vaksinin kütləvi şəkildə istifadəsini 2022-ci ildən tez gözləmirəm”.

Reklam yeri

Koronavirusa qarşı peyvənd nə zaman hazır ola bilər?

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Koronavirusa qarşı peyvənd nə zaman hazır ola bilər? . tanıtımı. Koronavirusa qarşı peyvənd nə zaman hazır ola bilər? , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Koronavirusa qarşı peyvənd nə zaman hazır ola bilər? hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Koronavirusa qarşı peyvənd nə zaman hazır ola bilər?

Koronavirusa qarşı peyvənd nə zaman hazır ola bilər? her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Koronavirusa qarşı peyvənd nə zaman hazır ola bilər? ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Koronavirusa qarşı peyvənd nə zaman hazır ola bilər?, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Koronavirusa qarşı peyvənd nə zaman hazır ola bilər?

Her etkinlik için gerçek şu ki, Koronavirusa qarşı peyvənd nə zaman hazır ola bilər? . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Koronavirusa qarşı peyvənd nə zaman hazır ola bilər? hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Koronavirusa qarşı peyvənd nə zaman hazır ola bilər? iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Koronavirusa qarşı peyvənd nə zaman hazır ola bilər?" demiştim.

"Keşke iyi bir x Koronavirusa qarşı peyvənd nə zaman hazır ola bilər? olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Koronavirusa qarşı peyvənd nə zaman hazır ola bilər?

"Şimdi kötüler için Koronavirusa qarşı peyvənd nə zaman hazır ola bilər?" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Koronavirusa qarşı peyvənd nə zaman hazır ola bilər? Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Koronavirusa qarşı peyvənd nə zaman hazır ola bilər? başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Koronavirusa qarşı peyvənd nə zaman hazır ola bilər? köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Koronavirusa qarşı peyvənd nə zaman hazır ola bilər? .

Bugünün Koronavirusa qarşı peyvənd nə zaman hazır ola bilər?

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Bənzər paylaşımlar
190 manat almaq ucun qeydiyyat