Koronavirusa təkrar yoluxma haqqında sensasion məlumat TƏKZİB OLUNUB

Koronavirusa təkrar yoluxma haqqında sensasion məlumat TƏKZİB OLUNUB

Xəbər verdiyimiz kimi, Rusiyanın Vladimir vilayətinin qubernatoru Vladimir Sipyagin "VKontakte" səhifəsində canlı yayımında sensasion açıqlama verib.

Sipyaginin sözlərinə görə, Vladimir vilayətində xəstəxanalardan birində işləyən həkim 2 ay ərzində koronavirus infeksiyasına ikinci dəfə yoluxub. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

İndiyə kimi koronavirusun təkrar yoluxması haqqında məlumatlar qeydə alınmayıb. Bir neçə dəfə belə məlumatlar yayılsa da yoxlandıqdan sonra məlum olurdu ki, bunun səbəbi keyfiyyətsiz testlərdir.

Saglamolun.com kp.ru-ya istinadla bildirir ki, Sipəginin çıxışından bir neçə saat sonra vilayət administrasiyasının press-xidməti məlumatı təkzib edib.

Press-xidməti bildirib ki, adi etik səbəblərə görə açıqlanmayan həkim birinci dəfə pnevmoniya keçirib. Bu zaman onda koronavirus testi mənfi idi. 2-ci dəfə isə həkim həqiqətən koronavirus infeksiyasına yoluxdu və bu da testlə təsdiq olunmuşdur.  

Reklam yeri

Koronavirusa təkrar yoluxma haqqında sensasion məlumat TƏKZİB OLUNUB

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Koronavirusa təkrar yoluxma haqqında sensasion məlumat TƏKZİB OLUNUB . tanıtımı. Koronavirusa təkrar yoluxma haqqında sensasion məlumat TƏKZİB OLUNUB , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Koronavirusa təkrar yoluxma haqqında sensasion məlumat TƏKZİB OLUNUB hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Koronavirusa təkrar yoluxma haqqında sensasion məlumat TƏKZİB OLUNUB

Koronavirusa təkrar yoluxma haqqında sensasion məlumat TƏKZİB OLUNUB her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Koronavirusa təkrar yoluxma haqqında sensasion məlumat TƏKZİB OLUNUB ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Koronavirusa təkrar yoluxma haqqında sensasion məlumat TƏKZİB OLUNUB, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Koronavirusa təkrar yoluxma haqqında sensasion məlumat TƏKZİB OLUNUB

Her etkinlik için gerçek şu ki, Koronavirusa təkrar yoluxma haqqında sensasion məlumat TƏKZİB OLUNUB . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Koronavirusa təkrar yoluxma haqqında sensasion məlumat TƏKZİB OLUNUB hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Koronavirusa təkrar yoluxma haqqında sensasion məlumat TƏKZİB OLUNUB iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Koronavirusa təkrar yoluxma haqqında sensasion məlumat TƏKZİB OLUNUB" demiştim.

"Keşke iyi bir x Koronavirusa təkrar yoluxma haqqında sensasion məlumat TƏKZİB OLUNUB olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Koronavirusa təkrar yoluxma haqqında sensasion məlumat TƏKZİB OLUNUB

"Şimdi kötüler için Koronavirusa təkrar yoluxma haqqında sensasion məlumat TƏKZİB OLUNUB" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Koronavirusa təkrar yoluxma haqqında sensasion məlumat TƏKZİB OLUNUB Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Koronavirusa təkrar yoluxma haqqında sensasion məlumat TƏKZİB OLUNUB başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Koronavirusa təkrar yoluxma haqqında sensasion məlumat TƏKZİB OLUNUB köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Koronavirusa təkrar yoluxma haqqında sensasion məlumat TƏKZİB OLUNUB .

Bugünün Koronavirusa təkrar yoluxma haqqında sensasion məlumat TƏKZİB OLUNUB

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat