Koronavirusa yoluxmuş ər-arvad xəstəliyin simptomlarını belə izah ediblər

Koronavirusa yoluxmuş ər-arvad xəstəliyin simptomlarını belə izah ediblər

Koronavirus çox hiyləgər virusdur və onun klinik simptomları müxtəlif insanlarda ciddi şəkildə fərqlənir. Koronavirusa yoluxmuş Böyük Britaniya sakinləri olan ər-arvad da bunun nümunəsidir.

51-yaşlı Böyük Britaniya sakini Luiza Kats və onun həyat yoldaşı virusu İtaliyadan “gətiriblər”.

Saglamolun.com bildirir ki, koronavirusdan sağalandan sonra Express nəşrinə müsahibə verən Luiza  koronavirusun simptomları və xəstəliyin gedişatı haqqında ətraflı danışıb. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Fevralda cütlük İtaliyada Venesiya karnavalında 4 gün keçirib. İtaliyadan qayıtdıqdan bir neçə gün sonra Luizanın həyat yoldaşıdanda simptomlar üzə çıxmağa başlayıb.

“Məndə simptomlar 1 həftə ərzində olmayıb. Boğazım bir az ağrıdı, lakin ağrı o qədər zəif olub ki, mən heç dərman da içməmişəm”, - Luiza deyib.

Daha sonra cütlüyün vəziyyəti kəskin ağırlaşmağa başlayıb: “Qol və ayaqlarımda ağrılar başlayıb. Onlar  getdikcə artırdı. Baldırlarım daha çox ağrıyırdı. Bu ağrı çox üzücü, dəhşətli idi. Qızdırmam 39 C qalxıb və bəzən daha ada yüksək qalxırdı”.

Luiza qeyd edib ki, onun həyat yoldaşında simptomlar tam başqa idi. Kişi yüksək qızıdrmadan əziyyət çəkirdi, çox tərləyirdi, onda boğaz ağrısı var idi. Lakin Luizadan fərqli olaraq onun əzələləri ağrımırdı.    

Koronavirus xəstələrinə nəzarət edən həkimlər infeksiyanı yeni və yeni simptomlarını aşkar edirlər: iy və dadbilmənin azalması, dodaqların göyərməsi, bəzi hallarda ishal və s.Reklam yeri

Koronavirusa yoluxmuş ər-arvad xəstəliyin simptomlarını belə izah ediblər

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Koronavirusa yoluxmuş ər-arvad xəstəliyin simptomlarını belə izah ediblər . tanıtımı. Koronavirusa yoluxmuş ər-arvad xəstəliyin simptomlarını belə izah ediblər , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Koronavirusa yoluxmuş ər-arvad xəstəliyin simptomlarını belə izah ediblər hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Koronavirusa yoluxmuş ər-arvad xəstəliyin simptomlarını belə izah ediblər

Koronavirusa yoluxmuş ər-arvad xəstəliyin simptomlarını belə izah ediblər her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Koronavirusa yoluxmuş ər-arvad xəstəliyin simptomlarını belə izah ediblər ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Koronavirusa yoluxmuş ər-arvad xəstəliyin simptomlarını belə izah ediblər, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Koronavirusa yoluxmuş ər-arvad xəstəliyin simptomlarını belə izah ediblər

Her etkinlik için gerçek şu ki, Koronavirusa yoluxmuş ər-arvad xəstəliyin simptomlarını belə izah ediblər . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Koronavirusa yoluxmuş ər-arvad xəstəliyin simptomlarını belə izah ediblər hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Koronavirusa yoluxmuş ər-arvad xəstəliyin simptomlarını belə izah ediblər iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Koronavirusa yoluxmuş ər-arvad xəstəliyin simptomlarını belə izah ediblər" demiştim.

"Keşke iyi bir x Koronavirusa yoluxmuş ər-arvad xəstəliyin simptomlarını belə izah ediblər olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Koronavirusa yoluxmuş ər-arvad xəstəliyin simptomlarını belə izah ediblər

"Şimdi kötüler için Koronavirusa yoluxmuş ər-arvad xəstəliyin simptomlarını belə izah ediblər" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Koronavirusa yoluxmuş ər-arvad xəstəliyin simptomlarını belə izah ediblər Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Koronavirusa yoluxmuş ər-arvad xəstəliyin simptomlarını belə izah ediblər başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Koronavirusa yoluxmuş ər-arvad xəstəliyin simptomlarını belə izah ediblər köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Koronavirusa yoluxmuş ər-arvad xəstəliyin simptomlarını belə izah ediblər .

Bugünün Koronavirusa yoluxmuş ər-arvad xəstəliyin simptomlarını belə izah ediblər

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat