Koronavirusdan qorunmaq üçün SADƏ ÜSUL – Tanınmış həkimin tövsiyəsi

Koronavirusdan qorunmaq üçün SADƏ ÜSUL – Tanınmış həkimin tövsiyəsi

Tərkibində “cetylpyridinium chloride” (setilpiridinum xlorid) olan sorma həblər və boğaz spreyləri koronavirusa yoluxmadan qoruyur.

Saglamolun.com bildirir ki, bu haqda tanımış rusiyalı həkim-kardioloq Yelena Malışeva öz verilişində xəbər verib.     (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Həkimin sözlərinə görə, tərkibində cetylpyridinium chloride olan həb və spreylər kovidə yoluxma riskini minimuma azaldır. Koronavirus tüpürcək vəzilərində aktiv şəkildə çoxalır. Qeyd etdiyimiz maddə isə bu prosesin qarşısını alır.

Böyük Britaniya və ABŞ-da aparılmış elmi araşdırmalar göstərib ki, tərkibində cetylpyridinium chloride olan ağız yaxalayıcıları koronavirusun aktivliyini dəf edir.

Mütəxəssislər bildirirlər ki, ağız yaxalayıcıları koronavirusa yoluxmanın riskini xeyli azaldır.

Reklam yeri

Koronavirusdan qorunmaq üçün SADƏ ÜSUL – Tanınmış həkimin tövsiyəsi

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Koronavirusdan qorunmaq üçün SADƏ ÜSUL – Tanınmış həkimin tövsiyəsi . tanıtımı. Koronavirusdan qorunmaq üçün SADƏ ÜSUL – Tanınmış həkimin tövsiyəsi , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Koronavirusdan qorunmaq üçün SADƏ ÜSUL – Tanınmış həkimin tövsiyəsi hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Koronavirusdan qorunmaq üçün SADƏ ÜSUL – Tanınmış həkimin tövsiyəsi

Koronavirusdan qorunmaq üçün SADƏ ÜSUL – Tanınmış həkimin tövsiyəsi her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Koronavirusdan qorunmaq üçün SADƏ ÜSUL – Tanınmış həkimin tövsiyəsi ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Koronavirusdan qorunmaq üçün SADƏ ÜSUL – Tanınmış həkimin tövsiyəsi, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Koronavirusdan qorunmaq üçün SADƏ ÜSUL – Tanınmış həkimin tövsiyəsi

Her etkinlik için gerçek şu ki, Koronavirusdan qorunmaq üçün SADƏ ÜSUL – Tanınmış həkimin tövsiyəsi . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Koronavirusdan qorunmaq üçün SADƏ ÜSUL – Tanınmış həkimin tövsiyəsi hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Koronavirusdan qorunmaq üçün SADƏ ÜSUL – Tanınmış həkimin tövsiyəsi iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Koronavirusdan qorunmaq üçün SADƏ ÜSUL – Tanınmış həkimin tövsiyəsi" demiştim.

"Keşke iyi bir x Koronavirusdan qorunmaq üçün SADƏ ÜSUL – Tanınmış həkimin tövsiyəsi olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Koronavirusdan qorunmaq üçün SADƏ ÜSUL – Tanınmış həkimin tövsiyəsi

"Şimdi kötüler için Koronavirusdan qorunmaq üçün SADƏ ÜSUL – Tanınmış həkimin tövsiyəsi" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Koronavirusdan qorunmaq üçün SADƏ ÜSUL – Tanınmış həkimin tövsiyəsi Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Koronavirusdan qorunmaq üçün SADƏ ÜSUL – Tanınmış həkimin tövsiyəsi başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Koronavirusdan qorunmaq üçün SADƏ ÜSUL – Tanınmış həkimin tövsiyəsi köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Koronavirusdan qorunmaq üçün SADƏ ÜSUL – Tanınmış həkimin tövsiyəsi .

Bugünün Koronavirusdan qorunmaq üçün SADƏ ÜSUL – Tanınmış həkimin tövsiyəsi

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat