Koronavirusu 30 SANİYƏ ərzində öldürən maddə

Koronavirusu 30 SANİYƏ ərzində öldürən maddə

Almaniya və İsveçrə bioloqları eksperiment zamanı sübut ediblər ki, spirt və tərkibində spirt olan məhlullar koronavirusu 30 saniyə ərzində məhv edir.

Saglamolun.com bildirir ki, eksperimentin nəticələri bioRxiv electron elmi kitabxanasında yerləşdirilib.

Alimlər aşkar ediblər ki, koronavirusun məhv edilməsi üçün spirtli məhlulun konsentrasiyası 30% və bundan daha çox olmalıdır. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Bioloqların sözlərinə görə, spirt və spirtli məhlullar əllər və ev, ictimai yerlər, tibbi müəssisələrində istənilən səthlərin (masalar, tutacaqlar, qapı dəstələri və s.) dezinfeksiyası üçün istifadə oluna bilər.

Spirt yoxdursa dezinfeksiya üçün araqdan istifadə etmək olar.

Diqqət! Daxilə qəbul olunduqda spirtli içkilər koronavirusu öldürmür! Əksinə spirtli içkilər immun sistemini zəiflədir ki, orqanizm virusla effektli şəkildə mübarizə apara bilmir və bu da fəsadların inkişafının riskini artırır.Reklam yeri

Koronavirusu 30 SANİYƏ ərzində öldürən maddə

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Koronavirusu 30 SANİYƏ ərzində öldürən maddə . tanıtımı. Koronavirusu 30 SANİYƏ ərzində öldürən maddə , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Koronavirusu 30 SANİYƏ ərzində öldürən maddə hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Koronavirusu 30 SANİYƏ ərzində öldürən maddə

Koronavirusu 30 SANİYƏ ərzində öldürən maddə her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Koronavirusu 30 SANİYƏ ərzində öldürən maddə ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Koronavirusu 30 SANİYƏ ərzində öldürən maddə, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Koronavirusu 30 SANİYƏ ərzində öldürən maddə

Her etkinlik için gerçek şu ki, Koronavirusu 30 SANİYƏ ərzində öldürən maddə . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Koronavirusu 30 SANİYƏ ərzində öldürən maddə hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Koronavirusu 30 SANİYƏ ərzində öldürən maddə iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Koronavirusu 30 SANİYƏ ərzində öldürən maddə" demiştim.

"Keşke iyi bir x Koronavirusu 30 SANİYƏ ərzində öldürən maddə olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Koronavirusu 30 SANİYƏ ərzində öldürən maddə

"Şimdi kötüler için Koronavirusu 30 SANİYƏ ərzində öldürən maddə" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Koronavirusu 30 SANİYƏ ərzində öldürən maddə Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Koronavirusu 30 SANİYƏ ərzində öldürən maddə başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Koronavirusu 30 SANİYƏ ərzində öldürən maddə köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Koronavirusu 30 SANİYƏ ərzində öldürən maddə .

Bugünün Koronavirusu 30 SANİYƏ ərzində öldürən maddə

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat