Koronavirusu bilmədən keçirmək mümkündürmü?

Koronavirusu bilmədən keçirmək mümkündürmü?

ÜST-in saytında oxuyuruq: “COVID-19 koronavirus infeksiyası bir qayda olaraq xüsusilə uşaq və cavanlarda yüngül formada keçir”.

Əgər bu belədirsə, sual yaranır koronavirusu bilmədən keçirmək mümkündürmü? (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Saglamolun.com bildirir ki, rusiyalı infeksionist, tibb elmləri doktoru, professor Yuri Ambalov “Rossiyskaya qazeta"ya verdiyi müsahibədə bu suala belə cavab verib:   

“80% hallarda insanlar yalnız koronavirus daşıyıcısıdırlar, onlarda simptomlar olmur, lakin onlar başqaları yoluxdura bilir. Bir xəstəyə 10 belə daşıyıcı düşür. Vaxt keçdikcə bu insanların qanında anticismlər əmələ gələcək. Təxminən 12-15% insan koronavirusu yüngül formada keçirir, onlar halsızlıq hiss edir, qızdırma bir qədər qalxır. Qalan 5-8% daha ağır xəstələnir.

Yaşın buna aidiyyatı yoxdur. Bəzi qocalar cavanlardan sağlam və möhkəmdir. Sadəcə insan yaşlaşdıqca onda müxtəlif xəstəliklər “yığılır”. Xroniki ağciyər xəstəlikləri koronavirus infeksiyası zamanı xüsusilə təhlükəlidir. Misal üçün, bronxial astma.

Xroniki ağciyər xəstəlikləri, ürək xəstəlikləri olanlar, hipertoniklər risk qrupuna daxildir”.Reklam yeri

Koronavirusu bilmədən keçirmək mümkündürmü?

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Koronavirusu bilmədən keçirmək mümkündürmü? . tanıtımı. Koronavirusu bilmədən keçirmək mümkündürmü? , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Koronavirusu bilmədən keçirmək mümkündürmü? hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Koronavirusu bilmədən keçirmək mümkündürmü?

Koronavirusu bilmədən keçirmək mümkündürmü? her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Koronavirusu bilmədən keçirmək mümkündürmü? ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Koronavirusu bilmədən keçirmək mümkündürmü?, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Koronavirusu bilmədən keçirmək mümkündürmü?

Her etkinlik için gerçek şu ki, Koronavirusu bilmədən keçirmək mümkündürmü? . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Koronavirusu bilmədən keçirmək mümkündürmü? hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Koronavirusu bilmədən keçirmək mümkündürmü? iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Koronavirusu bilmədən keçirmək mümkündürmü?" demiştim.

"Keşke iyi bir x Koronavirusu bilmədən keçirmək mümkündürmü? olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Koronavirusu bilmədən keçirmək mümkündürmü?

"Şimdi kötüler için Koronavirusu bilmədən keçirmək mümkündürmü?" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Koronavirusu bilmədən keçirmək mümkündürmü? Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Koronavirusu bilmədən keçirmək mümkündürmü? başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Koronavirusu bilmədən keçirmək mümkündürmü? köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Koronavirusu bilmədən keçirmək mümkündürmü? .

Bugünün Koronavirusu bilmədən keçirmək mümkündürmü?

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat