Koronavirusu bu dərmanla müalicə edirlər

Koronavirusu bu dərmanla müalicə edirlər

Hal hazırda koronavirusun müalicəsi üçün heç bir xüsusi dərman preparatı yoxdur. Koronavirus yeni virus olmasa da indiki pandemiyanın səbəbi koronavirusun yeni ştammıdır (növü).

Bu ştamm hələ az öyrənilib və bu səbəbdən ona qarşı dərman və ya vaksin yoxdur.

Belə vəziyyətdə həkimlər koronavirusun yüngül simptomlarında parasetamol və ya ibuprofendən istifadə etməyi tövsiyə edirlər. Bu preparatlar koronavirusa xas olan yüksək qızdırmanı salır, ibuprofen müəyyən iltihab əleyhinə təsir edir. Daha sonra orqanizm virusla özü mübarizə aparır. Bunun üçün bizim bədənimizin təbii müdafiəçisi olan immun sistemimiz var. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Xəstəlik ağırlaşarsa, insanda boğulma, təngnəfəslik kimi simptomlar əmələ gələrsə, müalicə yalnız xəstəxana şəraitində aparılır. Ağciyərin funksiyaları pozulduqda xəstəyə oskigen verilə bilər, ən ağır hallarda xəstə süni tənəffüs aparatına qoşulur.

Saglamolun.com bildirir ki, Moskvanın 40 N-li şəhər kliniki xəstəxanasının baş həkimi Denis Prosenko müsahibədə Rusiyada koronavirusun müalicəsi üçün istifadə olunan dərmanın adını açıqlayıb. Bu “Kaletra”dır. Kaletra yeni dərman deyil. Bu antiretrovis preparatıdır. Onun köməyi ilə QİÇS və hepatit C müalicə olunur.

Prosenko qeyd edib ki, bu preparat ilk dəfə Çində koronavirusun müalicəsi üçün istifadə olunub. “Çində epidemiya zamanı eksperiment məqsədlərlə müxtəlif virus əleyhinə preparatlar sınaqdan keçirilirdi. Kaletra ən yaxşı nəticə verib”, - həkim bildirib.Reklam yeri

Koronavirusu bu dərmanla müalicə edirlər

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Koronavirusu bu dərmanla müalicə edirlər . tanıtımı. Koronavirusu bu dərmanla müalicə edirlər , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Koronavirusu bu dərmanla müalicə edirlər hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Koronavirusu bu dərmanla müalicə edirlər

Koronavirusu bu dərmanla müalicə edirlər her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Koronavirusu bu dərmanla müalicə edirlər ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Koronavirusu bu dərmanla müalicə edirlər, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Koronavirusu bu dərmanla müalicə edirlər

Her etkinlik için gerçek şu ki, Koronavirusu bu dərmanla müalicə edirlər . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Koronavirusu bu dərmanla müalicə edirlər hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Koronavirusu bu dərmanla müalicə edirlər iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Koronavirusu bu dərmanla müalicə edirlər" demiştim.

"Keşke iyi bir x Koronavirusu bu dərmanla müalicə edirlər olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Koronavirusu bu dərmanla müalicə edirlər

"Şimdi kötüler için Koronavirusu bu dərmanla müalicə edirlər" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Koronavirusu bu dərmanla müalicə edirlər Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Koronavirusu bu dərmanla müalicə edirlər başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Koronavirusu bu dərmanla müalicə edirlər köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Koronavirusu bu dərmanla müalicə edirlər .

Bugünün Koronavirusu bu dərmanla müalicə edirlər

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat