Koronavirusu müalicə edən yeganə dərmanın qiyməti dodaq uçuqladır

Koronavirusu müalicə edən yeganə dərmanın qiyməti dodaq uçuqladır

Hazırda remdesivir yeganə dərmandir ki, onun istifadəsi koronavirusa qarşı öz effektliyini göstərib. Lakin bu preparatın qiyməti olduqca yüksəkdir.

Dərmanı istehsal edən Gilead adlı şirkət ABŞ-ın Kaliforniya ştatında yerləşir. Ekspertlərin fikrinə görə, remdesivir preparatının maya dəyəri çox aşağı olsa da (10 günlük müalicə kursu - $9,32) şirkət yaxşı qazanmaq imkanını qaçırmayacaq və preparatı maya dəyərindən çox-çox baha satacaq. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

window._ttzi = 205; var adv_205_iad = document.createElement("script");adv_205_iad.src = "https://adviad.com/nativevideo/get_ads.js?="+(Math.floor(Math.random() * 100000000) + 1);adv_205_iad.async = true;(document.body || document.head || document.documentElement).appendChild(adv_205_iad);adv_205_iad.onload = function(){script.parentNode.removeChild(adv_205_iad);}

Ekspertlərin proqnozuna görə, 1 kurs müalicənin qiyməti $4 500 olacaq.

Saglamolun.com The Daily Mail-ə istinadla bildirir ki, Gilead şirkəti “bahacıl şirkət” kimi tanınır. Belə ki, 2013-cü ildə şirkət C hepatitini müalicə edən yeni Sovaldi preparatının 1 həbini $1000 satırdı və bununla da cəmiyyətdə ciddi narazıçılığa səbəb olmuşdu.

Hazırda şirkət anbarlarda olan dərmanları xəstələrə pulsuz verməyə hazır olduğunu bildirib. Bu təxminən 140 min xəstəyə çatacaq.  Daha sonra isə istehsal olunan dərmanlar satışa çıxarılacaq.Reklam yeri

Koronavirusu müalicə edən yeganə dərmanın qiyməti dodaq uçuqladır

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Koronavirusu müalicə edən yeganə dərmanın qiyməti dodaq uçuqladır . tanıtımı. Koronavirusu müalicə edən yeganə dərmanın qiyməti dodaq uçuqladır , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Koronavirusu müalicə edən yeganə dərmanın qiyməti dodaq uçuqladır hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Koronavirusu müalicə edən yeganə dərmanın qiyməti dodaq uçuqladır

Koronavirusu müalicə edən yeganə dərmanın qiyməti dodaq uçuqladır her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Koronavirusu müalicə edən yeganə dərmanın qiyməti dodaq uçuqladır ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Koronavirusu müalicə edən yeganə dərmanın qiyməti dodaq uçuqladır, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Koronavirusu müalicə edən yeganə dərmanın qiyməti dodaq uçuqladır

Her etkinlik için gerçek şu ki, Koronavirusu müalicə edən yeganə dərmanın qiyməti dodaq uçuqladır . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Koronavirusu müalicə edən yeganə dərmanın qiyməti dodaq uçuqladır hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Koronavirusu müalicə edən yeganə dərmanın qiyməti dodaq uçuqladır iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Koronavirusu müalicə edən yeganə dərmanın qiyməti dodaq uçuqladır" demiştim.

"Keşke iyi bir x Koronavirusu müalicə edən yeganə dərmanın qiyməti dodaq uçuqladır olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Koronavirusu müalicə edən yeganə dərmanın qiyməti dodaq uçuqladır

"Şimdi kötüler için Koronavirusu müalicə edən yeganə dərmanın qiyməti dodaq uçuqladır" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Koronavirusu müalicə edən yeganə dərmanın qiyməti dodaq uçuqladır Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Koronavirusu müalicə edən yeganə dərmanın qiyməti dodaq uçuqladır başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Koronavirusu müalicə edən yeganə dərmanın qiyməti dodaq uçuqladır köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Koronavirusu müalicə edən yeganə dərmanın qiyməti dodaq uçuqladır .

Bugünün Koronavirusu müalicə edən yeganə dərmanın qiyməti dodaq uçuqladır

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

190 manat almaq ucun qeydiyyat